Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Säters IF FK

Följ

Säters IF FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Träning PF-13/14


      10:30
    • 11:00

      Samuelsdals IF (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) F-09/10


      13:00
    • 12:00

      Fors IK (borta) P-07/08


      14:00
    • 15:00

      Islingby IK (borta) P-04/05/06


      17:00
  • 2Sön
    • 11:00

      Torsångs IF (hemma) F 05-08


      13:00
    • 11:00

      Östansbo IS Vit (hemma) P-09


      12:30
    • 15:00

      IFK Våmhus (borta) F-03/04


      17:00
    • 17:00

      Falu BS FK (borta) F 05-08


      19:00
    • 18:00

      Avesta AIK Blå, (hemma) P-04/05/06


      20:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:15

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Kvarnsvedens IK vit (hemma) F-03/04


      20:00
  • 8Lör
    • 09:30

      Träning PF-13/14


      10:30
    • 11:00

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) P-07/08


      13:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Islingby IK vit (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Krylbo IF (hemma) P-04/05/06


      13:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK röd (borta) F 05-08


      13:00
    • 15:00

      Stora Tuna IK (hemma) F-03/04


      17:00
    • 15:00

      Korsnäs IF (hemma) F-09/10


      17:00
    • 17:00

      Torsång 2 (borta) P-10


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Islingby IK (borta) F 05-08


      20:00
      Idunvallen
      Serie: Flickor Division 5 Grupp 3
      Samlingsinfo: Samling vid Idunvallen
      Samlingstid: 17:00
      Anteckning: Vi samlas i Borlänge på plats vid Idunvallen (Fraktgatan) kl. 17:00.
      Resultat och referat
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:30

      Träning PF-13/14


      10:30
    • 10:00

      Krylbo IF (borta) P-09


      11:30
    • 11:00

      Djurmo-Sifferbo (hemma) P-11/12


      12:00
    • 13:00

      Krylbo IF (borta) P-07/08


      15:00
    • 15:00

      Horndals IF (borta) P-04/05/06


      17:00
    • 17:30

      Ornäs BK (borta) F-03/04


      19:30
  • 16Sön
    • 10:30

      Skogsbo-Avesta IF (borta) F-09/10


      12:30
    • 13:00

      Stora Tuna IK Gul (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Forssa BK (borta) P-11/12


      14:00
    • 16:00

      Avesta AIK (borta) A/U-lag Herrar


      18:00
    • 18:00

      Vansbro AIK FK (borta) F-03/04


      20:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 14:00

      Kvarnsvedens IK vit (hemma) P-07/08


      16:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Torsångs IF (hemma) F-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
  • 27Tor
    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2019 F 05-08

    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-07/08

    • 08:00

      Dalecarlia cup F-03/04


      00:00
    • 08:50

      Stuvsta IF 2 (borta) P-07/08


      09:50
    • 09:40

      Kvarnsveden IK 2 (borta) P-10


      10:20
    • 10:00

      Insjöns BK IF (borta) P-09


      11:00
    • 10:40

      Älta IF 3 (hemma) P-07/08


      11:30
    • 12:00

      Valbo FF (hemma) F 05-08


      13:00
    • 12:10

      Stuvsta IF Gul (hemma) F 05-08


      13:00
    • 14:20

      Bullermyren IK 2 (borta) P-10


      15:00
    • 14:40

      Sandvikens IF P07 (hemma) P-07/08


      15:40
    • 16:00

      IF Tunabro 2 (borta) P-07/08


      16:30
    • 16:30

      Träning P-04/05/06


      18:00
    • 16:40

      Hanvikens SK 1 (hemma) P-09


      17:40
    • 18:00

      Viggbyholms IK FF 1 (borta) F 05-08


      18:50
    • 18:00

      Träning A/U-lag Herrar


      19:30
    • 19:00

      Sunnersta AIF (borta) F 05-08


      20:00
    • 19:15

      Träning A-Lag Damer


      20:30
  • 28Fre
    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2019 F 05-08

    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-07/08

    • Heldag

      Dalecarlia cup F-03/04

    • 08:00

      Bullermyrens IK (hemma) F 05-08


      08:50
    • 09:00

      Forssa BK 1 (borta) P-10


      09:40
    • 09:20

      Korsnäs IF Svart (borta) P-09


      10:20
    • 10:00

      Järla IF (borta) F 05-08


      11:00
    • 10:20

      Stuvsta IF (borta) P-10


      11:00
    • 12:10

      Bällsta FF 4 (hemma) P-07/08


      13:10
    • 12:40

      Tynset IF 1 (hemma) P-07/08


      13:40
    • 13:40

      IK Brage 2 (hemma) P-10


      14:20
    • 14:40

      Älta IF Gul (borta) F 05-08


      15:30
    • 16:00

      Kvarnsvedens IK Blå (borta) P-09


      17:00
    • 17:10

      IK Brage 1 (borta) P-07/08


      18:10
    • 18:40

      Boo FF P08:6 (hemma) P-07/08


      19:40
    • 19:00

      Torsåkers IF (borta) A/U-lag Herrar


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2019 F 05-08

    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-07/08

    • Heldag

      Dalecarlia cup F-03/04

    • 08:40

      Djurmo Sifferbo IF (hemma) P-09


      09:40
    • 09:40

      Hanvikens SK 1 (hemma) P-07/08


      10:40
    • 10:00

      Torsång IF (hemma) P-11/12


      11:00
    • 11:00

      Stuvsta IF P2010:3(A) (borta) P-10


      11:40
    • 12:10

      Värmdö IF Blå (hemma) F 05-08


      13:00
    • 13:00

      Sollentuna FK Syd Svart (hemma) F 05-08


      14:00
    • 15:00

      IK Segro (borta) P-10


      15:40
    • 15:20

      IF BRommapojkarna (hemma) P-07/08


      16:00
    • 15:30

      Alsike IF 1 (borta) P-07/08


      16:30
    • 16:00

      Vikarby IK (borta) P-09


      17:00
    • 18:00

      Alsike IF (hemma) F 05-08


      18:50
    • 19:20

      Forssa BK 1 (borta) P-07/08


      19:50
  • 30Sön
    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2019 F 05-08

    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-07/08

    • 00:00

      Dalecarlia cup F-03/04


      19:00
    • 08:50

      Stuvsta IF Grön (borta) F 05-08


      09:40
    • 09:20

      Falu BS Vit (hemma) P-09


      10:20
    • 11:00

      Torsång IF 2 (hemma) P-10


      11:40
    • 11:20

      Ängby IF 2 (hemma) P-07/08


      12:20
    • 11:20

      Värmdö IF 3 (borta) P-07/08


      12:20