Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sandareds IBS

Följ

Sandareds IBS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 09:00

      Sibben Cup Skövde F-07


      00:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Sibben Cup Skövde F-07

    • 10:00

      Innebandycup P-10


      13:00
  • 5Sön
    • 00:00

      Sibben Cup Skövde F-07


      19:00
    • 17:15

      Träning Motion


      19:00
  • 6Mån
    v.2
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning F00-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Hestrafors IF (hemma) P-06


      20:30
  • 11Lör
    • 11:00

      Borås IBF (borta) F-07


      13:00
    • 11:30

      Träningsmatch P04-05


      13:00
  • 12Sön
    • 09:30

      Träning F-09


      11:00
    • 12:00

      Mullsjö AIS (15) (hemma) F00-05


      14:00
    • 15:00

      IBK Elfhög U (hemma) Herrar Div 5


      17:00
    • 15:45

      Träning P-09


      17:15
    • 17:15

      Träning Motion


      19:00
  • 13Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P04-05


      20:00
    • 19:30

      Träning F00-05


      21:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:20

      Träningsmatch mot 07orna P-08


      19:30
    • 17:30

      Träning F00-05


      19:00
      Idrottshallen Viskafors
      Anteckning: Träningen startar med ca 15 min uppvärmning i entrén till idrottshallen. Samling sker där senast 17:30.
      Halltid 17:45 - 19:00.
    • 18:00

      Träningsmatch P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      21:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 19:00

      Tranemo IBK (hemma) F-07


      21:00
  • 18Lör
    • 09:30

      Borås IBF (hemma) P-08


      11:30
    • 09:45

      Sammandrag i Borås, Daltorpshallen P-09


      14:15
    • 11:00

      Svenljunga IBK (borta) P-08


      13:00
    • 11:15

      IBK Lidköping 2 (borta) P-06


      13:15
    • 13:00

      Vara IBK U (borta) Herrar Div 5


      15:00
    • 13:15

      Tranemo IBK (hemma) P-08


      15:15
    • 15:30

      Kinna IBK (hemma) P-07


      17:30
    • 17:30

      Falköpings IBK (hemma) P04-05


      19:30
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P04-05


      20:00
    • 19:30

      Träning F00-05


      21:00
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 19:00

      Kinna IBK (hemma) P-06


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      13:00
    • 10:30

      Fröjereds IF (15) (borta) F00-05


      12:30
    • 13:30

      IBK Vänersborg (hemma) F-07


      15:30
    • 15:30

      IBK Tygriket 99 (hemma) P-07


      17:30
    • 18:30

      Stöpen IBK (borta) A-lag Herrar


      20:30
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P04-05


      20:00
    • 19:30

      Träning F00-05


      21:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F00-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:45

      Sävens BK (borta) P-07


      20:45
    • 18:45

      Match mot Säven P-07


      19:00
    • 19:15

      Träning P-06


      21:00
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 19:00

      Rydboholms SK (borta) P-06


      21:00