Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sandareds IBS

Följ

Sandareds IBS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sandareds IBS
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 19:30

      Wårgårda IBK (hemma) P03-04


      21:30
  • 2Lör
    • 12:00

      IBK Tygriket 99 (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 15:00

      IBK Lockerud Mariestad (borta) F00-05


      17:00
    • 16:00

      Skara IBK (borta) P-05


      18:00
    • 16:00

      Match med P-05 P-06


      19:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.10
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P03-04


      20:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:45

      Poolspel i Sandared P-09


      14:00
    • 10:45

      Fristads GoIF (hemma) P-07


      12:45
    • 12:00

      IBK Vänersborg (hemma) F00-05


      14:00
    • 12:15

      Annelunds IF (hemma) P-07


      14:15
    • 12:30

      IBK Lockerud Mariestad (borta) F-07


      14:30
    • 13:45

      Svenljunga IBK (borta) P03-04


      15:45
    • 13:45

      Sävens BK (borta) P-07


      15:45
  • 10Sön
    • 10:30

      IBK Vänersborg 2 (hemma) P-05


      12:30
    • 12:00

      Kinna IBK (hemma) F00-05


      14:00
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 15:30

      Hestrafors IF (borta) P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
  • 11Mån
    v.11
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P03-04


      20:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:15

      Sammandrag mot Hindås P-09


      13:00
      Hindås idrottshall
      Samlingsinformation: Hindås idrottshall
      Samlingstid: 10:15
      Anteckning: Här kommer spelschemat
      11.00 Hindås - Hestrafors 1
      Sandared - Hestrafors 2

      11.45 Hindås - Hestrafors 2
      Sandared - Hestrafors 1

      12.30 Sandared - Hindås
      Hestrafors - Hestrafors

      Speltid 2x12
    • 12:30

      Borås IBF (hemma) F-07


      14:30
    • 14:30

      IBK Vänersborg (hemma) P03-04


      16:30
    • 16:30

      Rydboholms SK (hemma) P-06


      18:30
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.12
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P03-04


      20:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 19:00

      Wårgårda/Fristad (hemma) F00-05


      21:00
  • 23Lör
    • 09:00

      "Gubbacupen" Motion


      19:00
    • 12:00

      Skövde IBF 2 (borta) P-05


      14:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.13
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P03-04


      20:00
    • 20:00

      Träning Motion


      21:15
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      12:00
    • 10:30

      Kinna IBK (borta) F00-05


      12:30
    • 12:30

      Kinna/Tygriket (hemma) P03-04


      14:30
    • 14:30

      IBK Alingsås (hemma) P-06


      16:30
  • 31Sön
    • 09:00

      SIBS AVSLUTNINGSCUP 2019 P-06


      15:00
    • 10:00

      SIBS Säsongsavslutning F00-05


      16:00
    • 10:00

      SIBS AVSLUTNINGSTURNERING F-07


      16:00
    • 10:00

      Avslutning SIBS P-05


      15:30
    • 10:00

      Säsongsavslutning P03-04


      16:00
    • 10:00

      Innebandyavslutning P-08


      15:30
    • 10:00

      Träning P-10


      16:00
    • 10:00

      Avslutning SIBS P-07


      15:30
    • 10:00

      SIBS Avslutningscup F-09


      15:30
    • 10:00

      Avslutning P-09


      15:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15