Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sandareds IBS

Följ

Sandareds IBS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
  • 2Lör
    • 10:00

      Södra Vings IF (borta) P-06


      12:00
    • 12:00

      Wårgårda/Fristad (borta) F00-05


      14:00
    • 12:00

      Tvåstad KIK (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 15:00

      IBK Vänersborg (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:30

      IBK Alingsås (hemma) F-07


      18:30
    • 18:30

      Trollhättans FF (hemma) P03-04


      20:30
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.6
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Rydboholms SK (borta) P03-04


      12:00
    • 11:10

      Tranemo IBK (borta) P-08


      13:10
    • 12:50

      Kinna IBK (hemma) P-08


      14:50
    • 15:00

      Fröjereds IF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:10

      Fritsla IF (hemma) P-08


      18:10
    • 17:00

      Fristads GoIF (borta) A-lag Damer


      19:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.7
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
  • 12Tis
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 19:30

      Träning F00-05


      21:00
      Sandaredshallen
      Anteckning: Svara gärna på anmälan så vi vet hur många vi blir.
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
    • 21:00

      Träning Motion


      22:30
  • 13Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 11:15

      IBK Lidköping (borta) F-07


      13:15
    • 13:30

      Svenljunga IBK (hemma) P-06


      15:30
    • 15:00

      IBK Lidköping (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.8
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P03-04


      20:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 11:50

      Kinna IBK 2 (borta) P-06


      13:50
    • 12:00

      IBK Lidköping (hemma) F00-05


      14:00
    • 13:30

      BK Halna (hemma) F-07


      15:30
    • 15:00

      Borås IBF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:30

      IBK Lidköping 2 (hemma) P-05


      17:30
    • 16:30

      IBK Alingsås P05 (borta) P03-04


      18:30
  • 24Sön
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 11:30

      Träning F-07


      13:00
    • 13:00

      Träning F-09


      14:15
    • 13:00

      BK Halna (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 14:30

      Poolspel P-10


      17:30
    • 15:15

      Träning P-09


      16:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
  • 25Mån
    v.9
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P03-04


      20:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      IBK Tygriket 99 (borta) A-lag Herrar


      21:30
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 28Tor