Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sandareds IBS

Följ

Sandareds IBS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 10:30

      Fagerhult Habo IBK 2 (borta) P-06


      12:30
    • 12:00

      Tranemo IBK U (hemma) Herrar Div 5


      14:00
    • 12:00

      IBK Lidköping (hemma) F-07


      14:00
    • 14:45

      IBK Lockerud Mariestad (15) (hemma) F00-05


      16:45
    • 17:15

      Träning Motion


      19:00
  • 2Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning F00-05


      21:00
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:15

      Träning P04-05


      21:00
      Sandaredshallen.
      Anteckning: Tag med kläder och skor som är lämpliga för att värma upp utomhus med.
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
    • 21:00

      Träning Motion


      22:30
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning F00-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      21:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      IBK Alingsås (borta) P04-05


      20:30
    • 19:30

      Falköpings IBK (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 7Lör
    • 12:30

      Fristad GOIF (15) (borta) F00-05


      14:30
  • 8Sön
    • 09:30

      Träning F-09


      11:00
    • 10:00

      Fristads GOIF (borta) F-07


      12:00
    • 12:00

      Svenljunga IBK (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      IBK Alingsås 1 (hemma) P-07


      16:00
    • 15:45

      Träning P-09


      17:15
    • 16:00

      Borås IBF U (borta) Herrar Div 5


      18:00
    • 17:15

      Träning Motion


      19:00
    • 18:00

      Tvåstad KIK (hemma) A-lag Damer


      20:00
  • 9Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning F00-05


      21:00
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning F00-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      21:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
  • 14Lör
    • 09:30

      Fristads GOIF (borta) P-07


      11:30
    • 11:00

      Poolspel Alingsås F-09


      15:00
    • 12:00

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) F-07


      14:00
    • 12:30

      IBK Elfhög 2 (borta) P-06


      14:30
    • 12:40

      Rydboholms SK (borta) F-09


      14:40
    • 13:00

      BK Halna (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Svenljunga IBK (borta) P04-05


      15:00
    • 14:05

      IBK Alingsås 2 (hemma) F-09


      16:05
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.51
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning F00-05


      21:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning F00-05


      19:00
    • 19:15

      Träning P-06


      21:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Jullotteri P04-05


      19:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 15:45

      Träning P-09


      17:15
    • 17:15

      Träning Motion


      19:00
  • 23Mån
    v.52
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 19:15

      Träning P-06


      21:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Föräldrarmatch F-07


      20:00
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 15:45

      Träning P-09


      17:15
    • 17:15

      Träning Motion


      19:00
  • 30Mån
    v.1
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
  • 31Tis