Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sandareds IBS

Följ

Sandareds IBS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
  • 2Lör
    • 11:30

      IBK Alingsås 2 (borta) F-09


      13:30
    • 12:00

      Sammadrag P-10


      15:30
    • 13:00

      Rydboholms SK (hemma) F-09


      15:00
    • 15:00

      Mullsjö AIS (15) (borta) F00-05


      17:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning F00-05


      21:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning F00-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      21:00
    • 19:30

      Match P04/05 P-06


      21:30
    • 19:30

      Tranemo IBK (borta) P04-05


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
  • 9Lör
    • 12:00

      Tranemo IBK (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      Vara IBK (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:45

      BK Halna U (hemma) Herrar Div 5


      17:45
    • 16:00

      Mullsjö AIS (12) (hemma) F-07


      18:00
  • 10Sön
    • 09:30

      Träning F-09


      11:00
      Sandaredshallen , Sandared
      Anteckning: Innebandyträning för tjejer födda 2009-2011, fokus på skoj, gemenskap och Innebandy såklart.
      Välkomna att prova på....
    • 12:45

      Träning Innebandyskola P11-12


      13:45
    • 15:45

      Träning P-09


      17:15
    • 17:15

      Träning Motion


      19:00
    • 18:00

      Skövde IBF (16) (hemma) F00-05


      20:00
  • 11Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning F00-05


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning F00-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      21:00
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 13:00

      Fröjereds IF (15) (hemma) F00-05


      15:00
    • 18:00

      Fristads GOIF (borta) P-06


      20:00
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning F00-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
  • 23Lör
    • 09:45

      Tranemo IBK (borta) P-08


      11:45
    • 11:00

      BK Halna (15) (borta) F00-05


      13:00
    • 12:00

      Svenljunga IBK (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Sävens BK (hemma) P-07


      14:00
    • 12:15

      IBK Lidköping 1 (borta) P04-05


      14:15
    • 13:30

      Borås IBF (borta) P-08


      15:30
    • 14:00

      Södra Vings IF P0506 (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Tranemo IBK (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning F00-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-06


      21:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
  • 30Lör
    • 10:00

      Rydboholms SK (borta) P-07


      12:00
    • 12:00

      IBK Alingsås 2 (hemma) F-09


      14:00
    • 13:00

      Kinna IBK (borta) P-08


      15:00
    • 14:30

      Fritsla IF (hemma) P-08


      16:30
    • 14:40

      Rydboholms SK (borta) F-09


      16:40
    • 15:00

      IBK Vänersborg (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Vara IBK (hemma) P04-05


      18:00