Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sandareds IBS

Följ

Sandareds IBS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
  • 3Tor
    • 08:00

      Gothia Cup Innebandy P-05


      00:00
    • 08:00

      Gothia Innebandy Cup P03-04


      00:00
    • 10:00

      Frölunda IBK (borta) P-05


      11:00
    • 11:20

      IBK Lund Victoria P15 (hemma) P03-04


      12:20
    • 15:00

      Sveiva Innebandyklubb P15 (borta) P03-04


      16:00
    • 18:00

      Hovslätts IK (hemma) P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:15
    • 19:00

      IBF Älvstranden 1 (hemma) P03-04


      20:00
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
    • 21:00

      Träning Motion


      22:30
  • 4Fre
    • Heldag

      Gothia Cup Innebandy P-05

    • Heldag

      Gothia Innebandy Cup P03-04

    • 08:40

      Mölndals IBF Röd (borta) P-05


      09:40
    • 11:00

      CL98IC P15 (hemma) P03-04


      12:00
    • 14:00

      Sarpsborg IBK (hemma) P-05


      15:00
    • 21:20

      FC Helsingborg 1 (borta) P-05


      22:20
  • 5Lör
    • Heldag

      Gothia Cup Innebandy P-05

    • Heldag

      Gothia Innebandy Cup P03-04

    • 11:00

      Träning A-lag Herrar


      13:00
    • 13:30

      Mullsjö AIS (hemma) F-07


      15:30
  • 6Sön
    • 00:00

      Gothia Cup Innebandy P-05


      20:00
    • 00:00

      Gothia Innebandy Cup P03-04


      19:00
    • 14:45

      Träning P-09


      16:00
  • 7Mån
    v.2
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 12:30

      Kinna IBK 1 (hemma) P-06


      14:30
    • 13:00

      Kinna/Tygriket (borta) P03-04


      15:00
    • 16:00

      Vara IBK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) F00-05


      18:30
  • 13Sön
    • 14:30

      IBK Vänersborg 1 (borta) P-05


      16:30
      Idrottshuset, Vänersborg
      Serie: Pantamera Pojkar 13 Mellersta
      Samlingsinfo: Kansliet Sandared
      Samlingstid: 12:30
      Anteckning: Dags för årets första match. Återigen drar vi till Vänersborg. Vi har valt att inte åka buss till denna match.
      Observera att vi denna gång skall till Idrottshuset inne i Vänersborg. Ni som åker direkt bör vara på plats 13:45.
      Resultat och referat
    • 14:45

      Träning P-09


      16:00
  • 14Mån
    v.3
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 19:15

      Mullsjö AIS (borta) A-lag Damer


      21:15
    • 19:30

      Sollebrunns AIK (hemma) P-05


      21:30
  • 19Lör
    • 09:30

      Domare - P08 sammandrag P-05


      16:00
    • 10:45

      Poolspel i Skene P-09


      14:00
    • 10:50

      Borås IBF 2 (hemma) P-08


      12:50
    • 11:30

      IBK Vänersborg (borta) F00-05


      13:30
    • 13:20

      Rydboholms SK (borta) P-08


      15:20
    • 13:30

      Blackhawks damlag hemmamatch F-07


      16:00
    • 14:00

      BK Halna (hemma) A-lag Damer


      16:00
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.4
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 19:30

      IBK Lockerud Mariestad U (borta) A-lag Damer


      21:30
  • 26Lör
    • 09:30

      Sävens BK (hemma) P-07


      15:30
    • 10:20

      Tre matcher med P-07 P-08


      15:00
    • 11:10

      Annelunds IF (borta) P-07


      13:10
    • 14:00

      Södra Vings IF (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Stöpen IBK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Tranemo IBK (hemma) P03-04


      19:00
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.5
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 31Tor