Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sandareds IBS

Följ

Sandareds IBS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sandareds IBS
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:30

      Rydboholms SK (borta) P-07


      11:30
    • 10:00

      Borås IBF (borta) P-05


      12:00
    • 10:30

      Fristads GoIF (borta) P03-04


      12:30
    • 12:15

      Mullsjö AIS (borta) F00-05


      14:15
    • 12:30

      IBK Alingsås (borta) P-07


      14:30
    • 12:45

      Sammandrag Innebandyskola 09-11


      15:30
    • 14:00

      Fristads GoIF 2 (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Wårgårda IBK (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 4Sön
    • 10:45

      Träning P-07


      12:15
    • 13:00

      IBK Lockerud Mariestad U (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 14:30

      Träning F-07


      16:00
    • 16:00

      Sävens BK (borta) U-LAG


      18:00
  • 5Mån
    v.10
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 18:30

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:15
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:30

      Svenljunga IBK (hemma) P-06


      11:30
    • 10:00

      IBK Tygriket 99 (borta) P-05


      12:00
    • 12:00

      IBK Vänersborg (hemma) F00-05


      14:00
    • 12:50

      IBK Tygriket 99 (borta) P-06


      14:50
    • 15:00

      IBK Alingsås (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 16:00

      Rydboholms SK (hemma) P03-04


      18:00
  • 11Sön
    • 10:45

      Träning P-07


      12:15
    • 13:00

      Rydboholms SK (hemma) U-LAG


      15:00
    • 14:30

      Träning F-07


      16:00
  • 12Mån
    v.11
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 18:30

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:15
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
      Sandareds Hallen
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F00-05


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 19:15

      Träning P03-04


      20:45
    • 19:30

      Sargvakter - Kval Div1 Sandared P-05


      22:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:45

      Borås IBF (hemma) P-08


      12:45
    • 11:00

      Wårgårda IBK (borta) P03-04


      13:00
    • 13:00

      Kinna IBK (hemma) P-08


      15:00
    • 14:30

      Fritsla IF (borta) P-08


      16:30
  • 18Sön
    • 09:40

      Borås IBF (hemma) F-07


      11:40
    • 10:45

      Träning P-07


      12:15
    • 11:40

      Fristads GoIF Flickor 9 (hemma) F-07


      13:40
    • 13:00

      Kinna IBK (borta) F-07


      15:00
    • 14:00

      Mullsjö AIS (hemma) F00-05


      16:00
    • 16:00

      IBK Vänersborg (borta) P-05


      18:00
  • 19Mån
    v.12
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 18:30

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:15
    • 19:30

      Målvaktsträning P-05


      21:15
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:00

      IBK Alingsås (hemma) P-07


      13:00
    • 12:30

      Fristads GoIF 1 (hemma) P-07


      14:30
    • 14:45

      Rydboholms SK (borta) P-07


      16:45
  • 25Sön
    • 14:30

      Träning F-07


      15:30
    • 16:30

      Fristads GoIF (hemma) P-05


      18:30
  • 26Mån
    v.13
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 18:30

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:15
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör