Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sandareds IBS

Följ

Sandareds IBS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 10:00

      Rydboholms SK (borta) P-06


      12:00
    • 11:30

      Rydboholms SK (hemma) P-08


      14:30
    • 13:00

      Poolspel/ sammandrag P-10


      15:00
    • 13:45

      Borås IBF 2 (borta) P-08


      15:45
    • 15:30

      Skara IBK (hemma) P-05


      17:30
  • 2Sön
    • 09:45

      Annelunds IF (hemma) P-07


      11:45
    • 12:00

      Fristads GoIF (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 13:30

      Södra Vings IF (hemma) P-07


      15:30
    • 13:30

      Träning F-09


      14:45
    • 14:45

      Träning P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
  • 3Mån
    v.49
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P03-04


      20:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 19:00

      Fritsla IF (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      Fagerhult Habo IBK (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Sammandrag i Sandared P-09


      13:30
    • 13:30

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) F-07


      15:30
    • 14:45

      A-lags match i Almåshallen (1500-1630) P-06


      18:00
      Almåshallen - Borås À-lag
      Anteckning: Vi tittar på A-lagsmatch i Almåshallen!

      Grymt bra inspiration och kul att heja fram A-laget mot Rydboholm.
    • 15:00

      Rydboholms SK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.50
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Borås IBF (borta) F-07


      12:00
    • 12:00

      Julavslutning F-07


      14:00
    • 12:00

      Skövde IBF (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 12:30

      Fristads GoIF (hemma) P03-04


      14:30
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.51
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Svenljunga IBK (hemma) P03-04


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
    • 20:00

      Wårgårda IBK (borta) A-lag Herrar


      22:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 12:00

      FÖRÄLDRARMATCH F-07


      13:30
    • 14:45

      Träning P-09


      16:00
  • 31Mån
    v.1
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30