Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sandareds IBS

Följ

Sandareds IBS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 10:00

      Rydboholms SK (borta) P-06


      12:00
    • 11:30

      Rydboholms SK (hemma) P-08


      14:30
    • 13:00

      Poolspel/ sammandrag P-10


      15:00
    • 13:45

      Borås IBF 2 (borta) P-08


      15:45
    • 15:30

      Skara IBK (hemma) P-05


      17:30
  • 2Sön
    • 09:45

      Annelunds IF (hemma) P-07


      11:45
    • 12:00

      Fristads GoIF (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 13:30

      Södra Vings IF (hemma) P-07


      15:30
    • 13:30

      Träning F-09


      14:45
    • 14:45

      Träning P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
  • 3Mån
    v.49
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P03-04


      20:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 19:00

      Fritsla IF (hemma) P-06


      21:00
      Sandaredshallen
      Serie: Pantamera Pojkar 12
      Samlingsinfo: Hallen
      Samlingstid: 18:00
      Anteckning: Kallelse till seriematchen mot Fritsla IF

      Samling 1800. Matchstart 1900!

      Sista anmälningstid onsdag kl. 1800, så vi har koll inför träningen.

      Matchföräldrar enligt schemat:
      Ivar Ståhl, Melvin Söderman, Melvin Landberg, Melvin Wiking
      Resultat och referat
    • 19:00

      Fagerhult Habo IBK (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Sammandrag i Sandared P-09


      13:30
    • 13:30

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) F-07


      15:30
    • 14:45

      A-lags match i Almåshallen (1500-1630) P-06


      18:00
    • 15:00

      Rydboholms SK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.50
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Borås IBF (borta) F-07


      12:00
    • 12:00

      Julavslutning F-07


      14:00
    • 12:00

      Skövde IBF (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 12:30

      Fristads GoIF (hemma) P03-04


      14:30
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.51
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Svenljunga IBK (hemma) P03-04


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
    • 20:00

      Wårgårda IBK (borta) A-lag Herrar


      22:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 12:00

      FÖRÄLDRARMATCH F-07


      13:30
    • 14:45

      Träning P-09


      16:00
  • 31Mån
    v.1
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30