Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sandareds IBS

Följ

Sandareds IBS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 11:00

      Tranemo IBK (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Match mot Tranemo P-05


      13:00
    • 13:30

      Wårgårda IBK (hemma) P-06


      15:30
    • 15:00

      Mullsjö AIS (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 7Sön
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 13:30

      Träning F-09


      14:45
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
  • 8Mån
    v.41
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träningsmatch P03-04


      20:00
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:00

      IBK Alingsås (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 19:00

      Fritsla IF (hemma) P03-04


      21:00
      Sandaredshallen
      Serie: Pantamera Pojkar 14
      Samlingsinfo: Sandaredshallen
      Samlingstid: 17:45
      Resultat och referat
  • 13Lör
    • 10:30

      Kinna IBK 1 (borta) P-06


      12:30
  • 14Sön
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 13:30

      Träning F-09


      14:45
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:30

      Kinna IBK (hemma) P-08


      11:30
    • 10:40

      Trollhättans FF (borta) P03-04


      12:40
    • 12:00

      Sollebrunns AIK (borta) P-05


      14:00
    • 12:00

      P05-match Sollebrunn P-06


      13:00
    • 13:00

      IBK Lockerud Mariestad U (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 13:15

      Tranemo IBK (borta) P-08


      15:15
    • 14:45

      Fritsla IF (hemma) P-08


      16:45
    • 16:00

      Skövde IBF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 21Sön
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 13:30

      Träning F-09


      14:45
    • 14:15

      Mullsjö AIS (borta) F-07


      16:15
    • 16:00

      IBK Vänersborg 1 (hemma) P-05


      18:00
    • 16:00

      Träning P-08


      18:00
  • 22Mån
    v.43
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Läger F07 F-07


      00:00
    • 19:00

      Rydboholms SK (hemma) P03-04


      21:00
  • 27Lör
    • 00:00

      Läger F07 F-07


      13:30
    • 14:30

      Fristads GoIF (hemma) F-07


      16:30
    • 15:00

      Stöpen IBK (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 18:30

      Södra Vings IF (hemma) P-06


      20:30
  • 28Sön
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 13:30

      Träning F-09


      14:45
    • 14:45

      Träning P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
  • 29Mån
    v.44
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P03-04


      20:30
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Match mot F07 P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30