Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sandareds IBS

Följ

Sandareds IBS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 11:00

      Tranemo IBK (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Tranemo IBK (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Match mot Tranemo P-05


      13:00
    • 13:30

      Wårgårda IBK (hemma) P-06


      15:30
    • 15:00

      Mullsjö AIS (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 7Sön
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 13:30

      Träning F-09


      14:45
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
  • 8Mån
    v.41
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träningsmatch P03-04


      20:00
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:00

      IBK Alingsås (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 19:00

      Fritsla IF (hemma) P03-04


      21:00
  • 13Lör
    • 10:30

      Kinna IBK 1 (borta) P-06


      12:30
  • 14Sön
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 13:30

      Träning F-09


      14:45
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:30

      Rydboholms SK (hemma) P-08


      11:30
    • 10:40

      Trollhättans FF (borta) P03-04


      12:40
    • 11:45

      Kinna IBK (borta) P-08


      13:45
    • 12:00

      Sollebrunns AIK (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      Sollebrunns AIK (borta) P-05


      14:00
    • 12:00

      P05-match Sollebrunn P-06


      13:00
    • 13:00

      IBK Lockerud Mariestad U (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 16:00

      Skövde IBF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 21Sön
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 13:30

      Träning F-09


      14:45
    • 14:15

      Mullsjö AIS (borta) F-07


      16:15
    • 16:00

      IBK Vänersborg 1 (hemma) P-05


      18:00
    • 16:00

      IBK Vänersborg 1 (hemma) P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      18:00
  • 22Mån
    v.43
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Läger F07 F-07


      00:00
    • 19:00

      Rydboholms SK (hemma) P03-04


      21:00
  • 27Lör
    • 00:00

      Läger F07 F-07


      13:30
    • 14:30

      Fristads GoIF (hemma) F-07


      16:30
    • 15:00

      Stöpen IBK (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 18:30

      Södra Vings IF (hemma) P-06


      20:30
  • 28Sön
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 13:30

      Träning F-09


      14:45
    • 13:45

      Tvåstad KIK (borta) A-lag Damer


      15:45
    • 16:00

      Träning P-08


      18:00
  • 29Mån
    v.44
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30