Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Roslagsbro IF
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      BKV Norrtälje F04 Blå (hemma) F-03/05


      12:00
    • 10:00

      Roslagsbro IF (hemma) F-10/11


      15:00
    • 11:00

      Jomala IK (hemma) P-04/05


      13:00
    • 13:00

      Vaksala SK Gul 3 (borta) P-06


      15:00
    • 15:00

      Almunge (hemma) P-0809


      16:00
    • 15:00

      Alsike IF 1 (hemma) F-0809


      17:00
    • 16:00

      Rasbo IK (hemma) F-06/07


      18:00
    • 16:30

      IFK Uppsala Blå (hemma) P-0809


      17:30
  • 2Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Friidrott


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04/05


      19:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 18:00

      Teambilding P-06


      00:00
  • 7Lör
    • 00:00

      Teambilding P-06


      10:00
    • 09:00

      Poolspel i Riala P-10


      15:00
    • 11:00

      Rimbo IF F06/07 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 12:30

      Vaksala SK Gul (borta) P-0809


      13:30
    • 13:00

      VÄDDÖ IF (borta) Herr A


      14:00
    • 16:00

      Ullfors/Månkarbo IF (hemma) F-03/05


      18:00
  • 8Sön
    • 11:00

      SK Wigör (hemma) P-0809


      12:00
    • 12:00

      Upsala IF F06 (borta) F-06/07


      14:00
    • 12:30

      Hallsta IK P10 (hemma) P-0809


      14:00
    • 14:00

      Håbo FF P06 2 (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      IF Stockholms Fotbollsakademi (borta) U17


      16:00
    • 14:30

      Väddö IF P15 (borta) P-04/05


      16:30
    • 16:00

      Knivsta IK Svart (borta) P-04/05


      18:00
    • 16:30

      Funbo IF P06/07 (hemma) P-07


      18:30
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Poolspel Hallstavik P-11

    • 10:00

      Storvreta IK (borta) F-03/05


      12:00
    • 10:00

      Sigtuna IF FK U14 (hemma) P-04/05


      12:00
    • 12:00

      Frösunda SK (hemma) Herr A


      13:00
    • 12:00

      Storvreta IK F567 (hemma) F-06/07


      14:00
    • 14:00

      IF Ferro (borta) Herr U


      16:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Rosersbergs IK (hemma) P-04/05


      12:00
    • 11:45

      Rosersbergs IK (borta) P-0809


      13:00
    • 12:00

      Riala GoIF F08-09 (borta) F-0809


      14:00
    • 12:30

      Sigtuna IF FK Vit (borta) P-0809


      14:00
    • 12:30

      Rimbo IF (hemma) F-10/11


      16:00
    • 13:00

      Dalkurd FF (hemma) U17


      15:00
    • 14:00

      Funbo IF (hemma) P-0809


      15:00
    • 15:15

      IF VP Uppsala (borta) Damer


      17:15
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:30
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 19:00

      Träningsmatch RIF-Sirius 19:00 P-04/05


      21:00
    • 19:00

      Rimbo IF (borta) Herr A


      20:00
  • 21Lör
    • 09:30

      Träning Barngymnastik RIF


      10:30
    • 10:00

      BKV Norrtälje Gul (borta) P-0809


      11:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje F08 (hemma) F-0809


      13:00
    • 14:00

      Almunge IK (hemma) Herr U


      16:00
    • 14:00

      SK Wigör/Knivsta IK (borta) F-06/07


      16:00
    • 15:30

      Årsta FF (borta) U17


      17:30
    • 18:00

      Tillslagsutbildning F-06/07


      19:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Poolspel i Rimbo P-10


      15:00
    • 11:00

      Häverödals SK (hemma) F-10/11


      15:00
    • 11:30

      BKV Norrtälje F04 Röd (hemma) F-03/05


      13:30
    • 12:00

      Hallsta IK (borta) P-04/05


      14:00
    • 13:30

      Östhammars SK F13 Vit (hemma) F-06/07


      15:30
    • 14:30

      Märsta IK Gul (hemma) P-0809


      16:00
    • 16:00

      Märsta IK Svart (hemma) P-0809


      17:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:30
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 18:00

      Taco med bowling P-07


      20:00
  • 28Lör
    • 09:30

      Träning Barngymnastik RIF


      10:30
    • 10:00

      Poolspel BKV P-11


      15:00
    • 10:00

      Knivsta IK Svart (borta) P-0809


      11:00
    • 10:00

      Almunge IK Röd (hemma) P-04/05


      12:00
    • 12:00

      Rånäs IF (borta) Herr U


      14:00
    • 12:00

      Riala GoIF (hemma) Damer


      14:00
    • 14:00

      Lemlands IF (hemma) Herr A


      15:00
    • 14:00

      Vaksala SK Svart (borta) F-0809


      16:00
    • 16:00

      Almunge/Funbo IF F06 (borta) F-06/07


      18:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Vaksala SK Svart 1 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Märsta IK (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:00

      IK Sirius FK (borta) P-0809


      12:00
    • 13:30

      Täby FK (hemma) U17


      15:30
    • 14:00

      Sigtuna IF FK U13 (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      IFK Mariehamn/Åland United (borta) F-03/05


      17:00
    • 16:00

      Uppsala IF Svart (hemma) P-0809


      17:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:30
  • 30Mån
    v.40