Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Roslagsbro IF
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 18:00

      Träning U17


      19:45
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 2Fre
    • 18:00

      Flygfyren Cup 2019 P-04/05


      00:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Flygfyren Cup 2019 P-04/05

    • 13:30

      Strands IF (hemma) U17


      15:30
  • 4Sön
    • 00:00

      Flygfyren Cup 2019 P-04/05


      19:00
  • 5Mån
    v.32
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr U


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04/05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 6Tis
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:45
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:45
    • 18:45

      Träning F-03/05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:00

      Ha roligt läger Damer


      00:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 10Lör
    • 00:00

      Ha roligt läger Damer


      15:00
    • 12:00

      Rö IK (hemma) Herr A


      13:00
    • 12:00

      IF VP Uppsala Blå (borta) F-0809


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatch UIF P-04/05


      19:00
  • 11Sön
    • 10:30

      Rosersbergs IK Röd (borta) P-06


      12:30
    • 14:00

      BKV Norrtälje P07 Röd (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Gefle IF FF (borta) U17


      17:00
    • 16:00

      Gimo IF FK (borta) F-06/07


      18:00
  • 12Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04/05


      19:45
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 19:00

      Edsbro IF (borta) Herr A


      20:00
    • 19:00

      BKV Norrtälje P05 (hemma) P-04/05


      21:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Poolspel Väddö P-10


      15:00
    • 10:15

      UNIK FK P07 blå (borta) P-07


      12:15
    • 11:00

      Danmarks IF F04 (hemma) F-03/05


      13:00
    • 13:30

      Rimbo IF P06 (hemma) P-06


      15:30
    • 13:30

      Enskede IK (hemma) U17


      15:30
    • 14:00

      Sigtuna IF FK U15 (borta) P-04/05


      16:00
    • 16:00

      GoIF Kåre 2 (hemma) Herr U


      18:00
  • 18Sön
    • 11:00

      IK Sirius FK P06 (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Häverödals SK (hemma) F-06/07


      13:00
    • 12:00

      Fanna BK F06 Vit (borta) F-06/07


      14:00
    • 13:00

      Rosersbergs IK Röd (hemma) F-0809


      15:00
    • 15:30

      FC Arlanda (hemma) P-0809


      17:00
    • 15:30

      Knivsta IK Vit (hemma) P-0809


      17:00
    • 17:00

      Sunnersta AIF (hemma) P-0809


      18:00
    • 18:00

      Brottby SK (borta) Damer


      20:00
  • 19Mån
    v.34
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04/05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Fotografering P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Fotografering adventskalender och lagfoto P-10


      19:00
    • 18:00

      Fotografering P-11


      19:00
    • 18:00

      Fotografering F-0809


      19:00
    • 18:00

      Fotogarfering PF-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Fotografering P-06


      19:00
    • 18:00

      Fotografering P-0809


      19:00
    • 18:00

      Fotografering Friidrott


      18:30
    • 18:00

      Fotografering F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Fotografering F-03/05


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 22Tor
    • 18:00

      Träning U17


      19:45
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:45
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-03/05


      20:30
    • 18:45

      Träning Damer


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:00

      Ålandsresa F-06/07


      20:00
    • 10:00

      Svanbergaloppet Friidrott


      14:00
    • 10:00

      Poolspel Rimbo P-11


      15:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje Röd (borta) P-0809


      12:30
    • 11:30

      Hammarlands IK (hemma) Herr A


      12:30
    • 12:30

      FC Gute (borta) U17


      14:30
    • 14:00

      BKV Norrtälje (hemma) Damer


      16:00
    • 14:30

      Håbo FF P05 (borta) P-04/05


      16:30
    • 15:00

      Rådmansö SK 2 (borta) Herr U


      17:00
    • 15:00

      IFK Mariehamn (borta) F-06/07


      17:00
  • 25Sön
    • 10:30

      IK Sirius FK P07E;2 (hemma) P-07


      12:30
    • 11:00

      Rö IK (borta) F-0809


      13:00
    • 11:00

      Film/IFK D-Ö (borta) F-03/05


      13:00
    • 13:30

      Enköpings SK UK grön (hemma) F-06/07


      15:30
    • 14:00

      Fenix FK (borta) P-04/05


      16:00
    • 15:30

      IF VP Uppsala (borta) P-0809


      16:30
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 11:00

      Jubileumsdag RIF 90 år Roslagsbro IF


      15:30
    • 11:00

      SK Wigör P06 Blå (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      RIF 90-årsfirande P-11


      17:00
    • 11:30

      Grisslehamns SK (hemma) Herr U


      13:30
    • 12:00

      BKV Norrtälje Blå (borta) P-0809


      13:00
    • 12:00

      90 årsjubileum F-03/05


      14:00
    • 12:00

      Roslagsbro 90 år F-06/07


      14:00
    • 14:00

      Riala GOIF (borta) Herr A


      15:00
    • 14:30

      IK Brage (hemma) U17


      16:30
    • 15:15

      FC Arlanda vit (borta) P-07


      17:15
    • 16:00

      Knivsta IK/SK Wigör (borta) F-06/07


      18:00