Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Roslagsbro IF
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
    • 08:00

      Eskilscupen 2018 U16


      00:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 3Fre
    • Heldag

      Eskilscupen 2018 U16

  • 4Lör
    • Heldag

      Eskilscupen 2018 U16

  • 5Sön
    • Heldag

      Eskilscupen 2018 U16

    • 09:00

      Träning Damer


      15:00
    • 17:00

      IF Vesta 2 (borta) Herr U


      19:00
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
    • 18:00

      Träning U16


      19:40
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 18:30

      Alsike IF F06 Svart (hemma) F-06/07


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:40
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 18:30

      Brottby SK 1 (hemma) F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      IK Sirius FK P04B (hemma) P-04/05


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 10Fre
    • 19:00

      Häverödals SK (borta) Damer


      21:00
  • 11Lör
    • 11:00

      Vänskapscup 11 vs 11 F-03/05


      16:00
    • 17:45

      Pizzadax F-03/05


      19:30
      Norrtälje
  • 12Sön
    • 11:00

      Funbo IF P05 (borta) P-04/05


      13:00
    • 13:15

      IF VP Uppsala (borta) U16


      15:15
    • 15:00

      IFK Mariehamn (borta) P-04/05


      17:00
    • 16:00

      Rimbo IF 2 (borta) Herr A


      18:00
  • 13Mån
    v.33
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:00

      Rådmansö SK 2 (hemma) Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P-0809


      19:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Gymnastik


      20:00
    • 19:00

      Rosersbergs IK F08/09 Röd (hemma) F-0809


      21:00
  • 16Tor
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:40
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 17Fre
    • 19:00

      Rö IK (hemma) Herr A


      21:00
  • 18Lör
    • 10:00

      BKV Norrtälje (borta) P-0809


      19:00
    • 11:00

      SK Wigör F08/09 1 (hemma) F-0809


      13:00
    • 11:00

      Knivsta IK Svart (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Märsta IK U13 (hemma) P-04/05


      13:00
    • 12:30

      IK Sirius FK (hemma) U16


      14:30
    • 13:00

      Knivsta IK (borta) F-06/07


      15:00
    • 14:00

      Hallsta IK (hemma) Herr U


      16:00
    • 16:30

      Håbo FF Röd (borta) F-03/05


      18:30
  • 19Sön
    • 09:00

      Riala GOIF (hemma) P-10


      14:00
    • 10:00

      Brottby SK 1 (borta) F-06/07


      12:00
    • 11:00

      Hallsta IK (hemma) P-04/05


      13:00
    • 16:00

      FC Arlanda (hemma) U16


      18:00
    • 16:00

      SK Wigör (hemma) Damer


      18:00
    • 18:00

      Almo BK/Upplands-Ekeby IF 2 (borta) Herr U


      20:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
    • 18:00

      Träning U16


      19:40
    • 18:00

      Träning PF-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/05


      19:45
    • 18:30

      Riala GoIF F06 (hemma) F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Upsala IF svart (borta) P-04/05


      21:30
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 18:30

      Rådmansö SK P11 (borta) P-06


      20:30
  • 23Tor
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:40
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 24Fre
    • 19:00

      Vaksala SK (borta) U16


      21:00
    • 19:00

      Harg-Östhammar FF 3 (hemma) Herr U


      21:00
  • 25Lör
    • 11:00

      Vaksala SK Gul (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:00

      Svanbergaloppet Friidrott


      14:00
    • 14:00

      Knutby IF 06/07 (hemma) P-06


      16:00
    • 14:30

      Jomala/Åland United (borta) Damer


      16:30
  • 26Sön
    • 11:00

      BKV Norrtälje P04 Blå (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:00

      Rö IK (borta) F-0809


      13:00
    • 11:00

      Rimbo IF F06 (borta) F-06/07


      13:00
    • 12:00

      Gamla Upsala SK F04 (hemma) F-03/05


      14:00
    • 14:00

      Riala GOIF (borta) Herr A


      16:00
    • 16:00

      Östhammar/ HÖFF (hemma) U16


      18:00
    • 16:00

      Riala GoIF F06 (borta) F-06/07


      18:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:00

      Danmarks IF 2 (borta) Herr U


      21:00
  • 30Tor
    • 18:00

      Träning U16


      19:40
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 31Fre
    • 17:00

      Inventering Herr A


      22:00
    • 18:30

      Knivsta IK Vit (borta) F-03/05


      20:30