Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Roslagsbro IF
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Edsbro IF (hemma) Herr A


      21:00
  • 2Lör
    • 09:30

      Träning Friidrott


      11:00
    • 11:00

      Sigtuna IF FK P13 (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:00

      Rimbo IF P06/07 (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Östhammars SK 2 (hemma) Damer


      14:00
    • 14:30

      Riala GoIF 2 (hemma) Herr U


      16:30
    • 16:45

      BKV Norrtälje (hemma) U16


      18:45
  • 3Sön
    • 09:00

      BKV Norrtälje (hemma) P-10


      14:00
    • 11:00

      Rosersbergs IK F06/07 BLÅ (hemma) F-06/07


      13:00
    • 12:00

      BKV Norrtälje P04 Blå (borta) P-04/05


      14:00
    • 15:00

      Alsike IF F08 Svart (hemma) F-0809


      17:00
    • 16:00

      BKV Norrtälje P07 (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Storvreta IK F03 (borta) F-03/05


      18:00
    • 16:00

      SK Wigör P02/01 (borta) Herr U


      18:00
    • 16:00

      SK Wigör (borta) U16


      18:00
    • 18:30

      Almunge IK P13 Gul (borta) P-04/05


      20:30
  • 4Mån
    v.23
    • 18:00

      Träning P-04/05


      20:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 5Tis
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 19:00

      IK Sirius FK U13 Svart (hemma) P-04/05


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:15

      Österlövsta FF (borta) Damer


      21:15
  • 6Ons
    • 08:00

      Nationaldagscupen F-03/05


      17:00
    • 08:00

      RIF P08-09 (hemma) P-0809


      19:00
    • 08:00

      Nationaldagscupen P-11/12


      12:00
    • 08:30

      Nationaldagscupen F-06/07


      17:00
    • 09:00

      Nationaldagscupen Ungdomsfotboll


      17:00
    • 09:00

      Nationaldagscupen P12 P-06


      18:00
    • 09:00

      Nationaldagscupen P11 P-06


      18:00
    • 10:00

      Nationaldagscupen F-0809


      16:00
    • 10:00

      Marmakampen Friidrott


      16:00
    • 11:00

      Roslagsbro IF F06 lag 1 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:00

      IF VP Uppsala (hemma) U16


      21:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
  • 9Lör
    • 09:30

      Träning Friidrott


      11:00
    • 10:00

      Väddö IF P/F 12 (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      BKV Norrtälje (borta) P-0809


      19:00
    • 11:00

      FC Åland (hemma) P-04/05


      13:00
    • 12:00

      Upplands-Ekeby IF (hemma) Herr A


      14:00
    • 14:00

      Almunge/Funbo IF F06 (borta) F-06/07


      16:00
    • 14:30

      Rosersberg/Sigtuna IF (hemma) F-03/05


      16:30
  • 10Sön
    • 10:00

      BKV Norrtälje F08 (borta) F-0809


      12:00
    • 13:00

      Knivsta IK Svart (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      Håbo FF Röd (borta) P-04/05


      16:00
    • 16:00

      BKV Norrtälje (hemma) Damer


      18:00
    • 18:00

      IK Sirius FK (hemma) U16


      20:00
  • 11Mån
    v.24
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04/05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:15

      Films SK (borta) Damer


      21:15
  • 14Tor
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
      Vårlyckan, Roslagsbro konstgräs
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Foto till adventskalender P-11/12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:00

      BKV Norrtälje 2 (borta) Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 11:00

      BKV Norrtälje P05 (borta) P-04/05


      13:00
    • 11:00

      Riala GoIF F08-09 (hemma) F-0809


      13:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje P06 Röd (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Alsike IF F06 Svart (hemma) F-06/07


      15:00
    • 14:30

      Almunge/Funbo IF F06 (hemma) F-06/07


      16:30
    • 15:00

      Lohärads IF (hemma) P-04/05


      17:00
    • 16:10

      IFK Uppsala (borta) U16


      18:10
  • 17Sön
    • 11:00

      IFK Mariehamn (hemma) P-04/05


      13:00
    • 14:00

      Olands FF 2 (hemma) Herr U


      16:00
    • 16:00

      Märsta IK U17 (hemma) Herr U


      18:00
    • 16:00

      Märsta IK U17 (hemma) U16


      18:00
    • 16:00

      Märsta IK P07 (hemma) P-06


      18:00
  • 18Mån
    v.25
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 19Tis
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:30

      BKV Norrtälje (borta) F-03/05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:40
    • 18:00

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Gymnastik


      20:00
    • 19:30

      Fanna BK P05 Svart (borta) P-04/05


      21:30
    • 19:30

      Knivsta IK (borta) U16


      21:30
    • 19:30

      Knivsta IK Vit (borta) Herr U


      21:30
    • 19:30

      Brottby SK (borta) Damer


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.26
  • 26Tis
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Brottby SK 2 (borta) Herr A


      21:00
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Östhammars SK F03/04 (borta) F-03/05


      21:00
  • 29Fre
  • 30Lör
    • Heldag

      Turnering (träning) P-04/05

    • 17:00

      Paintball U16


      21:00