Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Roslagsbro IF
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 10:00

      Brottby SK 1 (borta) F-06/07


      12:00
    • 11:00

      IK Sirius FK U13 Svart (borta) P-04/05


      13:00
    • 11:30

      IFK Mariehamn/FC Åland (hemma) Herr U


      13:30
    • 12:00

      Träning F-0809


      15:30
    • 15:00

      Riala GoIF P07 (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Östhammars SK F03/04 (hemma) F-03/05


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:45
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 19:00

      Rimbo IF 2 (hemma) Herr A


      21:00
  • 5Lör
    • 09:00

      Arbetsdag Roslagsbro IF


      13:00
    • 09:00

      Arbetsdag F-03/05


      13:00
    • 09:00

      Arbetsdag P-10


      13:00
    • 09:30

      Träning Friidrott


      11:00
    • 10:00

      Funbo IF P05 (hemma) P-04/05


      12:00
    • 12:00

      Håbo FF Röd (hemma) P-04/05


      14:00
    • 13:00

      Rådmansö SK 2 (borta) Herr U


      15:00
    • 14:00

      IF VP Uppsala (hemma) U17


      16:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Friidrott


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04/05


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:00
    • 19:00

      Hallsta IK (borta) Herr U


      21:00
    • 19:00

      Hallsta IK (borta) U17


      21:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 19:00

      Almo BK/Upplands-Ekeby IF 2 (hemma) Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 10:30

      Träning U17


      12:00
    • 19:00

      FC Arlanda U16 (hemma) U17


      21:00
  • 12Lör
    • 09:30

      Träning Friidrott


      11:00
    • 10:00

      Knivsta IK Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      SK Wigör F08/09 1 (borta) F-0809


      12:00
    • 11:45

      Knivsta IK (borta) F-06/07


      13:45
    • 12:00

      Riala GOIF (hemma) Herr A


      14:00
    • 13:00

      Östhammars stadslopp Friidrott


      15:00
    • 15:00

      Upsala IF svart (hemma) P-04/05


      17:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Roslagsbro IF (hemma) P-10


      14:00
    • 11:00

      Jomala/Åland United (hemma) Damer


      13:00
    • 12:00

      Prel. möte logistikgruppen U17


      13:00
    • 12:00

      Hallsta IK (borta) P-04/05


      14:00
    • 13:00

      Rådmansö SK P11 (hemma) P-06


      15:00
    • 13:15

      FC Arlanda (borta) U17


      15:15
    • 17:00

      Harg-Östhammar FF 3 (borta) Herr U


      19:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:30
    • 18:00

      Riala GoIF F06 (borta) F-06/07


      20:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 18:15

      Flyttad match RIF 1- Brottby SK F-06/07


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 19:00

      Rimbo IF P05 (hemma) P-04/05


      21:00
  • 19Lör
    • Heldag

      4H-spelen Friidrott

    • 09:00

      Träning Friidrott


      17:00
    • 09:30

      Träning Friidrott


      11:00
    • 11:00

      Knutby IF 06/07 (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Rö IK (hemma) F-0809


      13:00
    • 11:30

      Vaksala SK Gul (borta) P-04/05


      13:30
    • 14:00

      Vaksala SK (hemma) U17


      16:00
    • 14:30

      Lemlands IF (borta) Herr A


      16:30
  • 20Sön
    • 09:00

      BKV Norrtälje (hemma) P-0809


      15:00
    • 10:00

      Gamla Upsala SK F04 (borta) F-03/05


      12:00
    • 11:30

      IK Sirius FK P04B (borta) P-04/05


      13:30
    • 11:30

      Rimbo IF F06 (hemma) F-06/07


      13:30
    • 12:00

      Östhammar/ HÖFF (borta) U17


      14:00
    • 13:00

      Riala GoIF F06 (hemma) F-06/07


      15:00
    • 13:30

      Sigtuna IF FK P07 Vit (borta) P-06


      15:30
    • 16:00

      Danmarks IF 2 (hemma) Herr U


      18:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:30
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 19:30

      Frösunda SK (hemma) Herr A


      21:30
  • 26Lör
    • 09:30

      Träning Friidrott


      11:00
    • 10:00

      Sponsorjobb Herr U


      16:00
    • 11:00

      Enköpings SK FK P05 Grön (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:30

      Rosersbergs IK F06/07 BLÅ (borta) F-06/07


      13:30
    • 14:00

      SK Wigör P06/07 (hemma) P-06


      16:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Rimbo IF F06 (borta) F-06/07


      12:00
    • 10:30

      Riala GoIF P05 (hemma) P-04/05


      12:30
    • 10:30

      Uppsala-Kurd FK (borta) U17


      12:30
    • 12:00

      Knivsta IK Vit (hemma) F-03/05


      14:00
    • 14:00

      Lagga Långhundra BK P06 (hemma) P-06


      16:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:30
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
    • 17:00

      Fotografering U17


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
  • 30Ons
  • 31Tor