Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Råsunda IS

Följ

Råsunda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
      Råsunda IP
      Anteckning: Råsundakläder på efter väder, glöm ej vattenflaska. Var på plats ett tag innan träningen börjar så vi kommer igång i tid!
  • 2Fre
    • 14:00

      Cup Fyrisfyren F-06


      00:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Cup Fyrisfyren F-06

  • 4Sön
    • 00:00

      Cup Fyrisfyren F-06


      16:00
  • 5Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 00:00

      Cup F-06


      19:00
    • 09:00

      Boo FF 6 (borta) P-04


      11:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 12Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Hässelbycupen F-07


      17:00
    • 10:30

      IFK Lidingö FK röd (hemma) F-06


      12:30
    • 13:30

      Täby FK 32 Grön (borta) P-05


      15:30
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 16:00

      Saltsjöbadens IF 2 (hemma) P-04


      18:00
  • 18Sön
    • 08:00

      Cup P-07


      16:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 19Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Utbyte 06 07 F-06


      21:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 22Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Sundbybergs IK Röd (borta) P-08


      19:45
    • 18:00

      Sundbybergs IK Röd (borta) P-11


      20:00
    • 20:00

      FC of Hässelby (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
    • 20:00

      FC of Hässelby (hemma) Seniorlag Herrar


      22:00
  • 24Lör
    • 10:00

      Karlbergs BK gul 1 (borta) P/F-10


      12:00
    • 10:15

      Bele Barkarby FF 2 (hemma) F-07


      12:15
    • 11:15

      Sollentuna FK 23 (hemma) P-09


      13:15
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 16:15

      Råsunda F-06 (hemma) F-06


      17:30
    • 17:00

      Järla IF FK Svart (borta) P-04


      19:00
    • 17:00

      Spånga IS FK 12 (borta) P-11


      19:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Karlbergs BK grön 2 (hemma) P/F-10


      12:00
    • 10:15

      Ekerö IK 2:Gul (borta) P-09


      12:15
    • 10:50

      BP 22 (hemma) P-07


      13:30
    • 12:30

      Skå IK & Bygdegård Gul01 (hemma) P-08


      14:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Kälvesta IOFF FK L (hemma) P-05


      20:00
  • 26Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning F-07


      19:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 29Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 26 (hemma) P/F-10


      20:00
  • 31Lör
    • 10:00

      Ängby IF Röd 2 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      IK Frej Täby FK Gul (hemma) F-06


      12:30
    • 11:30

      FK Bromma Grön (hemma) F-07


      13:30
    • 12:45

      Nockebyhovs IF (hemma) F-07


      14:45
    • 14:00

      Norrtulls SK blå 1 (hemma) P-11


      16:00
    • 15:00

      Norrtulls SK vit 2 (borta) P/F-10


      17:00
    • 15:00

      Ursvik IK 1 (hemma) P-11


      17:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 9 röd (hemma) P-08


      17:00
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30