Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pixbo Wallenstam IBK

Följ

Pixbo Wallenstam IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Pixbo Wallenstam IBK
Välj lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 08:00

      Bästkustcupen F07


      18:00
    • 10:30

      Träning F08


      12:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 13:30

      Träning P10


      15:00
    • 16:30

      Växjö IBK (borta) SSL Herr


      18:30
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning SSL Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning SSL Herr


      18:45
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
  • 7Lör
    • 14:00

      Träning P09


      15:15
    • 15:00

      Träning P11


      17:00
    • 15:30

      Träning P09


      16:45
    • 16:00

      Jönköpings IK (hemma) SSL Herr


      18:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning P08


      10:30
    • 10:30

      Träning F08


      12:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
    • 17:00

      Täby FC IBK (borta) SSL Dam


      19:00
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning SSL Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 19:00

      Linköping IBK (hemma) SSL Herr


      21:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:10

      Träning Rävkul


      18:00
    • 17:30

      Övernattning F09


      00:00
    • 19:00

      Malmö FBC (borta) SSL Dam


      21:00
  • 14Lör
    • 00:00

      Övernattning F09


      10:00
    • 13:00

      Övernattningläger på Finnsjögården! F07


      00:00
    • 13:30

      Öckerö IBK P08 (borta) P08


      15:30
    • 14:00

      Lindås IBK P08 1 (hemma) P08


      16:00
    • 14:00

      Träning P09


      15:15
    • 15:00

      Träning P11


      17:00
    • 15:30

      Träning P09


      16:45
    • 16:00

      Lindås IBK F08 (hemma) F08


      17:00
    • 17:00

      Stenungsunds IBK F07 Gbg (hemma) F07


      19:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Övernattningläger på Finnsjögården! F07


      10:00
    • 09:00

      Träning P08


      10:30
    • 10:30

      Träning F08


      12:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 13:30

      Träning P10


      15:00
    • 15:30

      FBC Lerum F07 Röd (borta) F07


      16:30
    • 16:00

      KAIS Mora IF (hemma) SSL Dam


      18:00
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning SSL Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:30

      FC Helsingborg (borta) SSL Herr


      20:30
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:10

      Träning Rävkul


      18:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Sammandrag 1 P10 Vit P10


      12:00
    • 09:00

      Sammandrag 1 P10 Svart P10


      12:00
    • 14:00

      Träning P09


      15:15
    • 14:00

      Telge SIBK (borta) SSL Dam


      16:00
    • 14:45

      Träning P11


      15:45
    • 15:30

      Träning P09


      16:45
    • 15:45

      Stenungsunds IBK F07 Gbg (borta) F07


      16:45
    • 16:00

      Storvreta IBK (hemma) SSL Herr


      18:00
    • 16:00

      Träning P11


      17:00
    • 18:00

      Floda IBK P08 Vit (hemma) P08


      20:00
    • 19:00

      IBK Bergum P08/09 (hemma) P08


      20:00
  • 22Sön
    • 08:00

      Sammandrag #1 P09


      18:00
    • 09:00

      Sammandrag 1 P10 Blå P10


      12:00
    • 09:00

      Sammandrag 1 P10 Röd P10


      12:00
    • 09:00

      Träning P08


      10:30
    • 09:30

      FBC Lerum F08 (borta) F08


      10:30
    • 12:00

      sammandrag F09 F09


      16:30
    • 13:30

      Träning P10


      15:00
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning SSL Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning SSL Herr


      18:45
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:10

      Träning Rävkul


      18:00
  • 28Lör
    • 11:00

      Partille IBS P08 Svart (borta) P08


      13:00
    • 14:00

      Ale IBF F07 (hemma) F07


      15:00
    • 14:00

      Träning P09


      15:15
    • 15:00

      IBK Dalen (hemma) SSL Herr


      17:00
    • 15:00

      Träning P11


      16:00
    • 15:30

      Träning P09


      16:45
    • 16:05

      Träning P11


      17:05
    • 17:00

      Partille IBS P08 Vit (hemma) P08


      19:00
  • 29Sön
    • 10:30

      Träning F08


      12:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 12:00

      Kärra IBK P08 (borta) P08


      14:00
    • 13:30

      Träning P10


      15:00
    • 16:00

      Jönköpings IK (hemma) SSL Dam


      18:00
  • 30Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning Rävkul


      18:00
    • 17:00

      Träning SSL Dam


      19:00
    • 18:00

      Intressekoll för inköp av träningskläder P08


      19:00
    • 18:30

      Träning SSL Herr


      20:00
  • 31Tis