Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Persnäs AIF

Följ

Persnäs AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Persnäs AIF
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 12:00

      Torsås UFF grön (borta) P 06-08


      14:00
    • 13:00

      Mönsterås GOIF (hemma) P-04/05


      15:00
    • 13:00

      Vissefjärda GIF (borta) Herrar


      15:00
    • 13:00

      Orrefors IF (hemma) PF 09/10


      15:00
  • 11Sön
    • 15:00

      Hossmo BK röd (hemma) P 06-08


      17:00
    • 17:00

      Högsrums FF (9-m) (hemma) Herrar


      19:00
    • 18:00

      Tvärskog/Påryd (borta) F-06/08


      20:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 19:00

      IFK Kalmar 2 (borta) F-04


      21:00
  • 15Tor
    • 18:00

      Färjestadens GOIF vit (hemma) P 06-08


      20:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 11:00

      Kalmar Södra IF (borta) P-04/05


      13:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Trekantens IF (borta) PF 09/10


      12:00
    • 10:00

      Kalmar FF röd (borta) P 06-08


      12:00
    • 15:00

      Madesjö IF röd (hemma) F-06/08


      17:00
    • 17:00

      Mörbylånga GOIF (borta) Herrar


      19:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 18:30

      IFK Berga 1 (hemma) P-04/05


      20:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:00

      IFK Berga (hemma) P 06-08


      13:00
    • 13:00

      Pukebergs BK (borta) PF 09/10


      15:00
    • 13:00

      Fagerhults AIK 7-m (hemma) F-04


      15:00
    • 15:30

      Nybro IF Ungd. (borta) Herrar


      17:30
  • 25Sön
    • 11:00

      Böda/Högby IF (hemma) P 06-08


      13:00
    • 14:00

      Trekantens IF (borta) F-06/08


      16:00
    • 17:00

      SSG IF (hemma) Herrar


      19:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 18:30

      Smedby BoIK (hemma) P-04/05


      20:30
  • 30Fre
    • 18:30

      S:t Sigfrids IF (hemma) Herrar


      20:30
  • 31Lör
    • 10:00

      Mörbylånga GOIF (hemma) F-06/08


      12:00
    • 10:00

      Hossmo BK (borta) F-04


      12:00
    • 11:00

      RM/SSG IF (borta) P 06-08


      13:00
    • 12:30

      Lindsdals IF vit (hemma) PF 09/10


      14:30