Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Persnäs AIF

Följ

Persnäs AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Persnäs AIF
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 18:00

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:30

      Träning P 06-08


      19:30
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 10:00

      Lindsdals IF (hemma) F-06/08


      12:00
    • 11:00

      IFK Borgholm (borta) P 06-08


      13:00
    • 15:00

      Pukebergs BK (hemma) P 06-08


      17:00
    • 15:00

      Emmaboda komb. (borta) P-04


      17:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
    • 18:00

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P 06-08


      19:30
    • 18:45

      Glömminge-Algutsrums IF (borta) P-04


      20:45
  • 9Ons
    • 18:00

      Träning PF 09/10


      19:15
    • 18:30

      Kalmar FF (hemma) P-04


      20:30
  • 10Tor
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Färjestadens GOIF (hemma) P 06-08


      12:00
  • 13Sön
    • 11:00

      Torsås UFF 7-m (hemma) P-04


      13:00
    • 11:00

      Hossmoligan (Borta) PF 09/10


      14:00
    • 12:00

      Johansfors IF (borta) P 06-08


      14:00
    • 14:00

      Mönsterås GOIF (borta) F-04


      16:00
    • 15:00

      Madesjö IF (borta) F-06/08


      17:00
  • 14Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P 06-08


      20:00
    • 19:15

      Fotografering F-04


      20:15
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Fotboll/innebandy F-04


      21:00
    • 18:00

      Träning PF 09/10


      19:15
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 17Tor
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
      Lundegård
    • 18:00

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:30

      Träning P 06-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 18Fre
    • 18:00

      Hossmoligan (Hemma) PF 09/10


      20:00
  • 19Lör
    • 10:00

      Mörbylånga GOIF (hemma) F-06/08


      12:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Kalmar FF blå (hemma) P 06-08


      12:00
    • 11:00

      Smedby BoIK (borta) P-04


      13:00
    • 12:00

      RM/SSG IF (hemma) P 06-08


      14:00
    • 15:00

      Fagerhults AIK 7-m (hemma) F-04


      17:00
  • 21Mån
    v.21
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 22Tis
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/08


      19:30
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 18:00

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 11:00

      Hossmoligan (Hemma) PF 09/10


      13:00
    • 17:30

      IFK Berga 1 (borta) P-04


      19:30
  • 27Sön
    • 11:00

      Lindsdal IF/Läckeby 2 (hemma) P-04


      13:00
    • 14:00

      Böda/Högby IF (borta) P 06-08


      16:00
    • 15:00

      Hossmo BK (hemma) F-06/08


      17:00
    • 15:30

      Mörbylånga GOIF (borta) P 06-08


      17:30
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
    • 18:00

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/08


      19:30