Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ödsmåls IK

Följ

Ödsmåls IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Ödsmåls IK
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 14:45

      Stenungsunds IF/Ödsmåls IK (borta) P-U15


      16:45
    • 15:00

      Henåns IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:45

      Munkedals IF P-2008 (borta) P08


      19:45
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:30

      Träning P-U15


      19:00
    • 17:30

      Träning F05


      19:00
  • 5Lör
    • 10:00

      Uppstartsdag Ödsmåls IK


      14:00
    • 10:00

      Uppstartsdag Ledare


      13:00
    • 10:00

      Sammandrag Hogstorp F09-10


      14:00
    • 10:00

      Träning BollSkoj


      11:00
    • 10:30

      Bortamatch Svarteborg 7 manna Match Seriespel P08


      11:45
    • 16:00

      Lysekils AIK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 6Sön
    • 10:30

      Träning F09-10


      12:00
    • 10:45

      Stenungsunds IF P08 div 7 blå (borta) P07


      12:45
    • 11:30

      Svarteborgs FK (hemma) F-U15


      13:30
    • 14:00

      Grundsunds IF (borta) F06-08


      16:00
    • 14:45

      Stenungsunds IF (borta) P-U15


      16:45
    • 16:00

      IFK Strömstad Vit (borta) P05-06


      18:00
    • 17:30

      Träning F05


      19:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning F-U15


      19:00
    • 17:30

      Lätt löpträning F05


      18:30
    • 17:45

      Stenungsunds IF P08 div 8 blå (borta) P08


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Styrelsemöte Ödsmåls IK


      20:00
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning F09-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F05


      19:00
    • 17:30

      Träning F06-08


      19:00
    • 19:00

      Träning B-lag Herrar


      20:30
    • 19:30

      Stenungsunds IF/Ödsmåls IK (borta) P-U15


      21:30
    • 19:30

      Stångenäs AIS LAIK (borta) F-U15


      21:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning F05


      19:00
  • 12Lör
    • 10:00

      Träning BollSkoj


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag P09-10


      14:00
    • 12:30

      Herrestads AIF (hemma) F05


      14:30
    • 15:00

      Munkedals IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Träning P08


      11:00
    • 10:30

      Träning F09-10


      12:00
    • 10:30

      Träning F06-08


      12:00
    • 11:00

      Herrestads AIF Svart (borta) P05-06


      13:00
    • 11:00

      IFK Valla Röd (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Föräldramöte P08 P08


      12:00
    • 14:45

      Stenungsunds IF (borta) F06-08


      16:45
    • 15:00

      Herrestads AIF (borta) P-U15


      17:00
    • 15:00

      Herrestads AIF (borta) F-U15


      17:00
    • 17:00

      Vallens IF Lag 2 (hemma) B-lag Herrar


      19:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning F05


      19:00
  • 19Lör
    • 10:00

      Träning BollSkoj


      11:00
    • 10:00

      Träning P09-10


      11:00
    • 11:00

      IK Oddevold blå (borta) P07


      13:00
    • 11:30

      Lagfotografering F05


      12:00
    • 11:40

      Fotografering P08


      12:15
    • 12:30

      Fotografering P05-06


      13:00
    • 13:30

      Lagfoto P07


      14:00
    • 14:00

      A-lags match kioskansvar F05


      17:00
    • 15:00

      IFK Valla (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 20Sön
    • 10:30

      Träning F09-10


      12:00
    • 10:30

      Träning F06-08


      12:00
    • 11:00

      Åsebro IF Åsebro/Brålanda (hemma) F-U15


      13:00
    • 14:30

      Torp GOIF P-08 (hemma) P08


      16:00
    • 16:00

      FC Atletico/Diaspora (borta) B-lag Herrar


      18:00
    • 17:30

      IFK Uddevalla Blå (hemma) P05-06


      19:30
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 18:30

      Torp GOIF (borta) F05


      20:30
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning F05


      19:00
    • 18:30

      Match P-U15


      20:15
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 10:00

      IFK Uddevalla 07 Vit (borta) P08


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag P09-10


      14:00
    • 10:30

      Träning F06-08


      12:00
    • 12:00

      IFK Strömstad F-06-07-08 (borta) F06-08


      14:00
    • 14:00

      Lysekils AIK Gul (borta) P05-06


      16:00
    • 14:45

      Stenungsunds IF (borta) P-U15


      16:45
    • 17:30

      IFK Valla (hemma) F05


      19:30
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor