Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om New Mill Indians SK

Följ

New Mill Indians SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
New Mill Indians SK
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 11:00

      IK Viljan Strängnäs F05/06 (borta) F 05/06


      13:00
    • 14:00

      Hällbybrunn (borta) F 05/06


      16:00
    • 14:00

      Hällbybrunns IF (borta) F 03/04


      16:00
    • 16:00

      IK Viljan Strängnäs F07/08 (borta) F 07/08


      18:00
    • 17:00

      Gropptorps IF (borta) A-lag


      19:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 18:00

      Träning F 11/12


      19:00
    • 19:00

      Kvicksunds SK F04-06 (borta) F 05/06


      21:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:15

      Matchvärd och café F 03/04


      12:30
    • 09:40

      Sammandrag 7/9 F 11/12


      15:30
    • 10:30

      IK viljan (hemma) F 05/06


      12:00
    • 10:30

      IK Viljan Strängnäs DJ (hemma) F 03/04


      12:30
    • 11:45

      Café F 07/08


      14:00
    • 11:45

      Matchvärd F 07/08


      13:00
    • 12:45

      Eskilstuna United DFF F07 Vit (hemma) F 07/08


      14:45
  • 8Sön
    • 11:15

      IK Viljan Strängnäs F09 Vit (hemma) F 09/10


      13:15
    • 12:15

      Matchvärd och cafe F 07/08


      14:30
    • 13:15

      Enhörna IF F-08/09 svart (hemma) F 07/08


      15:15
    • 15:00

      Hällbybrunns IF U (hemma) A-lag


      17:00
    • 17:15

      Matchvärd och café F 03/04


      19:30
    • 17:30

      IFK Nyköping/NBIS F04-05 (hemma) F 03/04


      19:30
    • 17:30

      IFK Nyköping/Biss (hemma) F 05/06


      19:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F 13/14


      18:00
    • 18:15

      Träning F 07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning F 09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
      KGP (konstgräset) Furuborgsvallen
    • 19:15

      Träning F 03/04


      21:30
    • 19:45

      Träning F 05/06


      21:15
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 15:00

      Dunkers IF (borta) F 05/06


      17:00
    • 15:00

      Dunkers IF (borta) F 03/04


      17:00
  • 15Sön
    • 12:00

      IFK Nyköping F09/10 (borta) F 09/10


      14:00
    • 12:30

      DFK Värmbol 03-04 (borta) F 03/04


      14:30
    • 13:00

      Torshälla-Nyby IS (borta) A-lag


      15:00
    • 14:00

      Åkers IF F07-08 (borta) F 07/08


      16:00
    • 16:45

      DFK Värmbol 05 (hemma) F 05/06


      18:45
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:20

      Sammandrag! F 11/12


      15:30
    • 14:00

      IFK Mariefred F05 (borta) F 05/06


      16:00
    • 14:45

      Syrianska FC F12 Gul (hemma) F 07/08


      16:45
    • 16:45

      Triangelns IK F03 (hemma) F 03/04


      18:45
  • 22Sön
    • 09:00

      Match mot Jäder A-lag


      11:00
    • 12:45

      IFK Nyköping F09/10 (hemma) F 09/10


      14:45
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
    • 18:00

      Öppen träning distriktslag F04 F 03/04


      22:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 18:00

      Träning F 11/12


      19:00
    • 18:00

      Öppen träning distriktslag F04 F 03/04


      22:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 12:00

      Skogstorps GoIF F03-04 (borta) F 03/04


      14:00
    • 17:00

      Hällbybrunns IF (hemma) F 03/04


      19:00
    • 17:00

      Hällbybrunn (hemma) F 05/06


      19:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Södertälje FK F03/ Enhörna IF (borta) F 03/04


      12:00
    • 10:00

      IFK Mariefred F07 (borta) F 07/08


      12:00
    • 12:00

      Enhörna IF F-08/09 svart (borta) F 07/08


      14:00
    • 12:00

      ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 (hemma) F 05/06


      14:00
    • 14:00

      IK Viljan Strängnäs F09 Vit (borta) F 09/10


      16:00
  • 30Mån
    v.40