Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om New Mill Indians SK

Följ

New Mill Indians SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
New Mill Indians SK
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Pingstcupen - bindande intresseanmälan F 03/04

    • 10:00

      Pingstcupen F 07/08


      00:00
    • 13:00

      PantaMera-Insamling F 05/06


      17:00
    • 13:00

      Sammandrag F 11/12


      18:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Pingstcupen - bindande intresseanmälan F 03/04

    • 00:00

      Pingstcupen F 07/08


      19:00
    • 11:00

      BK Sport F 05 (borta) F 05/06


      13:00
    • 11:00

      Gnesta FF F09 (borta) F 09/10


      13:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 19:00

      Eskilstuna United DFF F05 (borta) F 03/04


      21:00
    • 19:00

      Eskilstuna United DFF (borta) F 05/06


      21:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 11:00

      Nationaldags/ Nykvarnsdagen firande i folkparken F 09/10


      16:00
    • 11:00

      6:e Juni - gå i fanborgen Spelare F 07/08


      12:00
    • 11:00

      6:e Juni - gå i fanborgen Vuxen F 07/08


      12:00
    • 11:00

      6:e Juni - hjälpa till med fik, lotteri och aktiviteter F 07/08


      13:10
    • 11:00

      6:e Juni - bullbakande F 07/08


      11:00
    • 11:00

      Fikabak Nykvarnsdagen 6:e Juni F 03/04


      12:00
    • 11:20

      Hjälpa till med aktivitet F 05/06


      11:25
    • 11:30

      Bakning 6 juni F 05/06


      11:35
    • 12:55

      Hjälpa till Nykvarnsdagen/6:e Juni F 03/04


      14:30
    • 13:00

      6:e Juni - hjälpa till med fik, lotteri och aktiviteter F 07/08


      15:00
    • 14:25

      Träning F 03/04


      16:00
    • 15:00

      6:e Juni - hjälpa till med städning efter F 07/08


      16:00
    • 16:00

      Hjälpa till Nykvarnsdagen/6:e Juni F 03/04


      17:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 12:30

      Södertälje FK (borta) F 03/04


      14:00
    • 12:30

      Södertälje FK (borta) F 05/06


      14:00
    • 13:00

      Eskilstuna United DFF F07 Vit (borta) F 07/08


      15:00
    • 17:15

      Café F 03/04


      20:00
    • 17:15

      Matchvärd F 03/04


      20:00
    • 18:15

      Eskilstuna United DFF F05 (hemma) F 03/04


      20:15
    • 18:15

      Eskilstuna United DFF (hemma) F 05/06


      20:00
  • 9Sön
    • 09:15

      Nyköpings BIS F0910 (hemma) F 09/10


      11:15
    • 10:45

      Kvicksunds SK F04-06 (hemma) F 05/06


      12:45
    • 17:00

      Stigtomta IF (borta) F 07/08


      19:00
    • 19:00

      Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK (borta) F 03/04


      21:00
    • 19:00

      Trosa Vagnhärad (borta) F 05/06


      21:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 15:00

      Teoripass med Sverige VM-premiär Chile - Sverige F 07/08


      21:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F 13/14


      18:00
      Alcrofältet i hörnet mot scoutstugan
      Anteckning: Fylld vattenflaska och benskydd på.
    • 18:15

      Träning F 07/08


      20:00
    • 18:30

      Café F 03/04


      21:00
    • 18:30

      Matchvärd F 03/04


      21:00
    • 18:30

      Träning F 09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F 05/06


      20:00
    • 19:30

      DFK Värmbol 03-04 (hemma) F 03/04


      21:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning F 05/06


      18:30
    • 18:00

      Frankrikeresa - intresseanmälan F 03/04


      00:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Frankrikeresa - intresseanmälan F 03/04

    • 09:00

      Sammandrag F 11/12


      14:00
    • 13:00

      Eskilstuna United DFF F07 Blå (borta) F 07/08


      15:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Frankrikeresa - intresseanmälan F 03/04

    • 12:15

      Café F 07/08


      15:00
    • 12:15

      Matchvärd F 07/08


      15:00
    • 13:15

      Järna SK F0809 (hemma) F 07/08


      15:15
    • 15:00

      Kvicksunds SK (hemma) A-lag


      17:00
    • 17:00

      Trosa-Vagnhärad SK F-09 (borta) F 09/10


      19:00
  • 17Mån
    v.25
    • Heldag

      Frankrikeresa - intresseanmälan F 03/04

    • 16:45

      Träning F 07/08


      18:30
    • 17:00

      Familjekväll vid Hökmossen F 09/10


      19:00
    • 18:30

      Träning F 05/06


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag


      21:00
  • 18Tis
    • Heldag

      Frankrikeresa - intresseanmälan F 03/04

  • 19Ons
  • 20Tor
    • Heldag

      Frankrikeresa - intresseanmälan F 03/04

    • 18:00

      Träning F 11/12


      19:00
  • 21Fre
    • Heldag

      Frankrikeresa - intresseanmälan F 03/04

  • 22Lör
    • 00:00

      Frankrikeresa - intresseanmälan F 03/04


      19:00
  • 23Sön
    • 10:30

      Trosa-Vagnhärad SK F-09 (hemma) F 09/10


      12:30
    • 12:45

      Café F 07/08


      15:00
    • 12:45

      Matchvärd F 07/08


      15:00
    • 13:45

      IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå (hemma) F 07/08


      15:45
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevi cup F 05/06

    • 09:30

      Café F 07/08


      12:00
    • 09:30

      Matchvärd F 07/08


      12:00
    • 10:30

      Eskilstuna United DFF F08 Vit (hemma) F 07/08


      12:30
    • 13:00

      Jäders IF (borta) A-lag


      15:00
    • 14:00

      Hällbybrunns IF Flickor 12 år (borta) F 07/08


      16:00
    • 17:30

      Hällbybrunns IF (hemma) F 03/04


      19:30
    • 17:30

      Hällbybrunn (hemma) F 05/06


      19:30
  • 30Sön
    • 00:00

      Skadevi cup F 05/06


      22:00
    • 12:00

      Nyköpings BIS F0910 (borta) F 09/10


      14:00
    • 13:15

      Stigtomta IF (hemma) F 07/08


      15:15
    • 15:00

      Triangelns IK F03 (borta) F 03/04


      17:00