Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nässjö IBF

Följ

Nässjö IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 10:00

      Fotografering Damer Div 2 Norra


      11:00
    • 10:00

      Husqvarna IK F06-08 (hemma) F-07/08


      12:00
    • 12:00

      Vimmerby IBK P03-04 (hemma) P-04


      14:00
    • 14:00

      Alvesta IBK P05 (borta) P-05


      16:00
    • 14:30

      Fotografering P-10


      15:30
  • 2Sön
    • 10:15

      Träning P-12


      11:30
    • 11:00

      Bortamatch mot Ölmstads IS P-06


      13:00
    • 11:30

      Träning F-11/12


      12:30
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 13:30

      Träning P-10


      15:00
    • 15:00

      Träning F-09/10


      16:30
    • 15:30

      Jönköpings IK Ungdom P04/1 (borta) P-03


      17:30
    • 16:00

      Slätafly/SK IBK (borta) Herrar Div 2


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 3Mån
    v.49
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 20:15

      Träning P-04


      21:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning F-07/08


      17:45
      Handskerydhallen Nässjö
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 19:30

      Nybro IBK (hemma) Herrar Div 2


      21:30
  • 8Lör
    • 09:30

      Hemmamatch mot Aneby SK P-06


      11:00
    • 10:30

      Jönköpings IK Ungdom P03/2 (borta) P-03


      12:30
    • 11:30

      Gränna AIS P07 (hemma) P-07


      13:30
    • 12:00

      IBK Husar (borta) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 13:30

      Hovslätts IK F04-05/1 (hemma) F-04/05


      15:30
    • 13:30

      Poolspel jönköping P-10


      17:10
    • 15:00

      KFUM Jönköping P10/2 (borta) P-10


      17:00
    • 15:00

      Jönköpings IK P10/3 (hemma) P-10


      17:00
    • 15:30

      Månsarps IBK P10/2 (borta) P-10


      17:30
    • 15:30

      Bankeryds Skid o MK P05-06 (hemma) P-05


      17:30
    • 15:50

      KFUM Jönköping P10/1 (hemma) P-10


      17:50
    • 16:00

      Matchvärdar F-04/05


      18:00
    • 16:30

      Östra SK Jönköping P10 (hemma) P-10


      18:30
  • 9Sön
    • 09:45

      Poolspel Nässjö F-09/10


      12:20
    • 10:00

      Poolspel Sävsjö P-08


      13:00
    • 10:15

      Träning P-12


      11:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      12:30
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 13:00

      Poolspel, omgång 11 P-09


      16:00
    • 14:00

      Hovshaga AIF P04/2 (borta) P-04


      16:00
    • 15:30

      Jönköpings IK F06-07/2 (borta) F-07/08


      17:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 10Mån
    v.50
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning F-07/08


      17:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 15Lör
    • 10:30

      Vetlanda IBF P07 (borta) P-07


      12:30
    • 10:45

      Östra SK Jönköping F06-07 (hemma) F-07/08


      12:45
  • 16Sön
    • 10:15

      Träning P-12


      11:30
    • 10:30

      Värnamo IK P04 (hemma) P-04


      12:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      12:30
    • 12:00

      Värnamo IK P03 (borta) P-03


      14:00
    • 12:30

      Träning P-11


      13:30
    • 13:30

      Träning P-10


      15:00
    • 14:00

      Vimmerby IBK P05 (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      Träning F-09/10


      16:30
    • 15:30

      Bortamatch mot Värnamo IK P-06


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Gnosjö IBK (borta) Herrar Div 2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 17Mån
    v.51
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 20:15

      Träning P-04


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:15

      Träning P-12


      11:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      12:30
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • Heldag

      Fort Knox-Cup P-08

    • 10:15

      Träning P-12


      11:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      12:30
  • 31Mån
    v.1