Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mossens BK
Välj lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
  • 2Lör
    • 10:00

      Match P-10


      13:00
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 12:00

      Hönö IS (borta) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      Seriematch F-10/11


      13:30
    • 13:15

      Landvetter IS Grön (borta) P-08


      14:30
  • 3Sön
    • 09:45

      Träning P-12


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch mot Gunnilse P-12


      12:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:20
    • 12:00

      Solängens BK (hemma) F-08/F09


      13:15
    • 14:00

      Träning A-lag/Damjuniorer


      15:30
    • 14:00

      Lunden Överås BK Svart (borta) P-09


      15:30
    • 15:00

      Näsets SK Vinröd (hemma) F-07


      16:30
    • 15:15

      Lunden Överås BK Vit (borta) P-09


      17:00
    • 16:30

      Älvsborg FF Vit (hemma) F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 19:30

      Lundby IF Vit (hemma) P-04


      21:30
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Lindome GIF Grön (borta) P-11


      20:00
    • 18:15

      Lindome GIF Blå (borta) P-11


      20:15
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Träningsmatch mot GAIS! P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:30

      Stenkullen GoIK/Lerums IS (borta) F-07


      13:00
    • 12:00

      Azalea BK (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      Match P-10


      15:00
    • 13:15

      Lerums IS Vit 2 (hemma) P-08


      14:30
    • 17:30

      Öjersjö IF (hemma) F-06


      19:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
  • 16Lör
    • 10:00

      träningsmatcher mot Qviding P-11


      11:30
    • 10:30

      Träning F-10/11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:15

      Guldhedens IK Tigers (borta) P-09


      12:30
    • 12:00

      Mölnlycke IF Svart (hemma) F-07


      13:30
    • 12:30

      Guldhedens IK Lions (borta) P-09


      13:45
    • 13:00

      Match P-10


      17:00
    • 13:00

      Match mot Sjövalla FK/Mölnlycke IS P-08


      14:15
    • 16:30

      Jitex Mölndal BK (borta) F-06


      18:30
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Solängens BK Vit (hemma) P-11


      20:00
    • 19:00

      Solängens BK Grön (hemma) P-11


      21:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Fotbollsläger 22/5-24/5 på Donsö P-08


      23:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
  • 23Lör
    • 10:30

      Träning F-10/11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
      Guldhedens Södra
    • 15:00

      Floda BoIF (borta) F-07


      16:30
    • 18:00

      BK Häcken Gul (borta) P-06


      20:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:45

      Landvetter IS Blå (borta) P-11


      20:45
    • 18:45

      Landvetter IS Grön (borta) P-11


      19:30
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 19:15

      Västra Frölunda IF Röd (borta) P-06


      21:15
  • 30Lör
    • 08:25

      Träningsmatch Lunden ÖBK (borta) P-10


      11:45
    • 10:30

      Träning F-10/11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 15:45

      Qviding (borta) F-08/F09


      17:00
    • 16:00

      Älvängens IK (hemma) F-07


      17:30
    • 17:30

      Hjuviks AIK Vit (hemma) F-06


      19:30
  • 31Sön
    • 10:00

      Träningsmatcher mot SG97 P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:20
    • 11:00

      Träning A-lag/Damjuniorer


      12:30
    • 15:30

      Barn VS Föräldrar F-10/11


      18:00
    • 16:00

      Träningsmatch mot Masthuggets BK P-08


      17:15