Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mossens BK
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 08:00

      Sammandrag 1/9 P-11


      19:00
    • 08:00

      Sammandrag 1/9 P-11


      19:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Slottsskogen/Godhem IF Blå (borta) P-09


      13:15
    • 12:00

      Älvsborg FF Svart (hemma) P-08


      14:00
    • 13:15

      Slottsskogen/Godhem IF Röd (borta) P-09


      14:30
    • 14:00

      Angered BK (borta) Herr JUNIOR


      16:00
    • 15:15

      Stenkullen/Tollered/Floda (hemma) A-lag/Damjuniorer


      17:15
    • 16:30

      Askims IK Svart (hemma) F-06/07


      18:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Föräldramöte P-10


      18:15
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:15

      Ytterby IS (hemma) Herr JUNIOR


      14:15
    • 13:45

      Näsets SK Vit (borta) P-08


      15:45
    • 14:00

      Bergums IF Blå (borta) F-06/07


      15:30
  • 8Sön
    • Heldag

      Sammandrag 8/9 P-11

    • Heldag

      Sammandrag 8/9 P-11

    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      IF Väster Svart (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      IF Väster Orange (hemma) P-09


      14:00
    • 12:15

      Gunnilse IS (borta) P-06


      14:15
    • 14:00

      Härryda IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning FotbollsKul


      18:00
      Guldheden södra (lilla planen)
      Anteckning: Glöm inte kläder och skor för idrott och gärna vattenflaska.
    • 18:00

      Match P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:45

      Champions League A-lag/Damjuniorer


      20:45
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Azalea BK Orange (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 14:00

      Assyriska BK (hemma) P-06


      16:00
    • 16:30

      Älvsborg FF Vit (hemma) F-06/07


      18:30
  • 15Sön
    • 08:00

      Sammandrag 15/9 P-11


      18:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Nol IK (hemma) F-07


      13:15
    • 12:00

      Askims IK Svart (hemma) P-09


      13:15
    • 13:15

      Askims IK Röd (hemma) P-09


      14:30
    • 16:15

      Neutrala UF (borta) Herr JUNIOR


      18:15
    • 16:15

      Guldhedens IK (borta) A-lag Herrar


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 19:45

      Lunden Överås BK (borta) P-04


      21:45
    • 20:00

      Onsala BK (borta) A-lag/Damjuniorer


      22:00
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:15

      Azalea BK Vit (borta) P-09


      11:15
    • 09:15

      Azalea BK Orange (borta) P-09


      11:15
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:15

      Öckerö IF (hemma) Herr JUNIOR


      14:15
    • 13:30

      Sävedalens IF Blå (borta) P-06


      15:30
    • 16:00

      Serbiska KIF Semberija Göteborg (hemma) P-04


      18:00
  • 22Sön
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Vallens IF (hemma) F-07


      14:00
    • 13:15

      Södra Skärgårdens IK (hemma) P-08


      15:15
    • 13:30

      Donsö IS (hemma) A-lag Herrar


      15:30
    • 16:00

      Lerums IS 2 (borta) F-06/07


      17:30
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 19:00

      Älvängens IK (borta) A-lag/Damjuniorer


      21:00
    • 19:15

      Lundby IF (borta) P-04


      21:15
    • 19:15

      Mölnlycke IF Svart (hemma) P-06


      21:15
  • 28Lör
    • Heldag

      Tiffunny Cup F-06/07

    • Heldag

      Sammandrag Gröna Vallen F-12

    • 09:00

      Sammandrag P-13


      12:00
    • 09:00

      Sammandrag 2013 FotbollsKul


      12:00
    • 10:00

      Azalea BK (borta) F-07


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:30

      Sammandrag 3 mot 3 Gröna Vallen P-12


      15:00
    • 12:00

      Västra Frölunda IF (borta) P-06


      13:30
    • 12:00

      Slottsskogen/Godhem IF (borta) P-08


      14:00
  • 29Sön
    • Heldag

      Tiffunny Cup F-06/07

    • 08:00

      Sammandrag 29/9 P-11


      19:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Guldhedens IK Tigers (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      Guldhedens IK Lions (hemma) P-09


      14:00
    • 18:45

      Älvängens IK (hemma) A-lag/Damjuniorer


      20:45
  • 30Mån
    v.40