Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mossens BK
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 11:00

      Västra Frölunda IF Rosa (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Floda BoiF (borta) F-06/07


      13:30
    • 12:30

      Västra Frölunda IF Grön (borta) P-08


      15:00
    • 12:30

      Lerums IS Lila (borta) P-06


      14:30
    • 12:30

      Västra Frölunda IF (borta) U-17


      14:30
    • 14:00

      Sävedalens IF Röd (hemma) F-07


      15:00
    • 15:00

      Qviding FIF vit (hemma) P-04


      16:30
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:30

      Hovås Billdal IF 2 (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      IK Zenith svart (borta) P-04


      21:30
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 00:00

      Nörhalne Cup Damjuniorer


      18:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 12:00

      Träning P-04


      13:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning U-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Näsets SK 1 (hemma) P-09


      20:15
    • 18:15

      Näsets SK 2 (hemma) P-09


      20:15
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 19:45

      Älvsborgs FF (borta) P-04


      21:15
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning U-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
      Guldhedens Södra
      Anteckning: Fyspass från 18.15-19.00, löp/joggingskor skall medtagas
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 19:00

      Hovås Billdal IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:10

      Askims IK Svart (borta) P-08


      21:10
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning Damjuniorer


      18:15
    • 19:20

      Askims IK Röd (borta) P-08


      21:20
  • 19Lör
    • 08:30

      IF Mölndal (hemma) F-06/07


      10:00
    • 16:30

      Jitex Mölndal BK Svart (hemma) F-04/05


      18:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 13:30

      LSU 2 (f.d.Talangträning) Damjuniorer


      15:10
    • 15:15

      Västra Frölunda IF Grön (hemma) P-06


      17:15
    • 16:15

      IF Mölndal Fotboll (hemma) U-17


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 12:00

      Lindome GIF 1 (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Utbynäs (borta) F-06/07


      13:30
    • 13:15

      Lindome GIF 4 (hemma) P-08


      15:15
  • 27Sön
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 12:00

      Stenkullen GoIK (hemma) F-07


      14:00
    • 12:00

      Eriksbergs IF (borta) P-06


      14:00
    • 14:15

      Guldhedens IK (borta) U-17


      16:15
    • 16:00

      Bergsjön SK (hemma) P-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:15
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:00

      Azalea BK Vit (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      Azalea BK Orange (hemma) P-09


      20:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Utbynäs SK (borta) A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning Damjuniorer


      20:30
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:45

      Match P-10


      18:45
    • 19:30

      Träning U-17


      21:00