Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mossens BK
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:30

      Matchsammandrag välen P-06


      14:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 15:00

      Träning F-04/05


      16:30
    • 18:15

      GFF/Azalea BK (hemma) U-17


      20:15
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:00

      Kick Off - Tävlinssäsongen 2018 Damjuniorer


      21:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning P-06


      10:30
    • 10:30

      Träning F-06/07


      12:00
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
      Valhalla IP (Konstgräs)
      Anteckning: Kläder efter väder
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 00:00

      Giffcupen 2018 Damjuniorer


      15:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 10:00

      IF Väster Orange (borta) P-08


      12:00
    • 11:15

      IF Väster Grön (borta) P-08


      13:15
    • 12:00

      Solängens BK Grön (borta) F-07


      13:00
    • 13:00

      Assyriska BK (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 13:10

      Tallboda IF (hemma) Damjuniorer


      13:55
    • 13:45

      Öckerö IF (borta) U-17


      15:45
    • 14:50

      IK Zenith (Grön) (hemma) Damjuniorer


      15:35
    • 15:00

      Träning F-04/05


      16:30
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Slottsskogen/Godhem IF Blå (hemma) P-09


      20:15
    • 18:15

      Slottsskogen/Godhem IF Vit (hemma) P-09


      20:15
    • 20:45

      Dalen/Krokslätts FF (hemma) U-17


      22:45
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
  • 28Lör
    • 10:45

      Sandarna BK 1 (hemma) P-08


      11:45
    • 12:00

      Sandarna BK 2 (hemma) P-08


      14:00
    • 12:15

      Kungsladugårds BK (borta) A-lag Herrar


      14:15
    • 13:15

      Jonsereds IF (hemma) P-06


      15:15
    • 14:30

      Näsets SK (borta) F-04/05


      16:00
    • 14:30

      Masthuggets BK (borta) P-04


      16:00
    • 15:00

      Mölnlycke (hemma) F-06/07


      16:30
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning P-06


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 12:00

      Masthuggets BK (hemma) P-07


      13:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
  • 30Mån
    v.18