Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mossens BK
Välj lag

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning F-06/07


      12:00
  • 2Sön
    • 10:30

      Höstavslutning P-09


      12:00
    • 10:30

      Älvsborg FF Blå (borta) F-06/07


      11:30
    • 13:00

      GFF/Azalea BK (hemma) Damjuniorer


      15:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      BK Häcken Svart (borta) P-06


      19:00
    • 17:00

      Jonsereds IF (borta) P-06


      19:00
    • 20:00

      Träning U-17


      21:00
  • 3Mån
    v.49
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:00
      Johannebergskolans Idrottshall
      Anteckning: Ta med inneskor, benskydd och vattenflaska.
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning Damjuniorer


      18:30
    • 19:00

      Öckerö IF (hemma) U-17


      21:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Luciacupen Futsal 3-3,l P-11


      17:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:30

      Återträff & Cup U-17


      17:00
    • 11:00

      Träning F-06/07


      12:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Luciacup P-09


      14:00
    • 11:00

      Jonsereds IF (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Lindome GIF (hemma) P-06


      14:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Stenkullen GoIK (borta) Damjuniorer


      19:00
    • 20:00

      Träning U-17


      21:00
  • 10Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Näsets SK Raketerna (hemma) F-06/07


      19:00
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 11:00

      Lindome GIF (borta) P-06


      13:00
  • 17Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.1
    • 00:00

      Nol IK (borta) U-17


      02:00
    • 00:00

      Vallens IF (hemma) U-17


      02:00
    • 00:00

      Torslanda IK 1 (borta) F-04/05


      02:00
    • 00:00

      Sävedalens IF 04 (borta) F-04/05


      02:00