Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mossens BK
Välj lag

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 19:30

      Träning U-17


      21:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 12:00

      Halloween cupen P-10


      18:00
  • 4Sön
    • 20:00

      Träning U-17


      21:00
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:45

      Studenternas IF (hemma) A-lag Herrar


      20:30
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      20:00
      Guldheden Södra
      Anteckning: Provträning tillsammans med befintlig trupp.
      För nya spelare, kontakta Mats Hedin vid intresse av provspel, tel. 0733-985144
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
  • 10Lör
    • 09:30

      Hjuviks AIK (borta) F-06/07


      10:30
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:55

      Träning P-06


      12:00
  • 11Sön
    • 09:00

      7-manna träningsmatcher med Älvsborg P-09


      14:00
    • 11:00

      Gunnared KIF (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      LSU Futsal (f.d.Talangträning) Damjuniorer


      12:40
    • 12:00

      Bergums IF 3 (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      FC Bosona (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 17:30

      Träningsmatch P-08


      19:00
    • 19:00

      Landvetter IF 2003 (borta) Damjuniorer


      20:15
    • 20:00

      Träning U-17


      21:00
  • 12Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08/F09


      19:00
    • 20:00

      IF Mölndal Fotboll (borta) U-17


      22:00
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Wilhelm Fribergs Minnesdagar 2018 cup P-08


      17:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 12:30

      Floda BoIF (borta) P-06


      14:30
  • 18Sön
    • 09:00

      Hovås Billdal IF Vit (borta) F-06/07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 14:00

      Bergums IF 3 (borta) P-06


      16:00
    • 16:00

      Qviding FIF II (hemma) U-17


      18:00
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 20:00

      Lindome GIF (hemma) Damjuniorer


      22:00
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning F-06/07


      12:00
    • 13:50

      Träning P-06


      15:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Floda BoIF (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 11:00

      BK Häcken Svart (hemma) P-06


      13:00
    • 13:15

      säsongsavslutning P-04


      00:00
    • 19:00

      Ytterby IS (borta) Damjuniorer


      21:00
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 30Fre