Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mossens BK
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Askims IK Röd (borta) P-08


      20:15
    • 19:00

      Nomineringsmöte inför höstens Zonlagsturnering Damjuniorer


      21:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      16:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 10:30

      IF Väster Orange (hemma) P-08


      12:30
    • 10:45

      Angered MBIK (borta) P-06


      12:45
    • 11:30

      Lerum (borta) F-06/07


      13:00
    • 12:00

      IF Väster Grön (hemma) P-08


      14:00
    • 12:15

      Sandarna BK (borta) A-lag Herrar


      14:15
    • 15:00

      IFK Göteborg mot Trelleborgs FF P-09


      18:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:45

      Match Bergum P-06


      20:00
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Azalea Cupen P-09


      19:00
    • 10:00

      Kållered SK vit (borta) P-06


      12:00
    • 14:15

      Balltorps FF (borta) A-lag Herrar


      16:15
  • 14Sön
    • 09:00

      Sammandrag P-12


      12:00
    • 09:00

      Qviding FIF (borta) F-06/07


      09:50
    • 09:00

      Sammandrag P11 P-11


      16:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 11:00

      Qviding FIF (borta) F-06/07


      11:50
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Älvsborgs FF (hemma) P-04


      18:30
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning U-17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 18:30

      Stenkullen GoIK (borta) Damjuniorer


      20:30
  • 20Lör
    • 10:30

      Träning F-06/07


      12:00
    • 16:00

      Pizza & filmkväll P-10


      20:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Välen P-06


      12:45
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 11:00

      Mossen BK 1 P-08


      18:00
    • 11:00

      Mossen BK 2 P-08


      18:00
    • 12:00

      IF Väster/Näsets SK (borta) Damjuniorer


      14:00
    • 12:15

      Kållered SK (hemma) U-17


      14:15
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 00:00

      Quality Hotel Cup Damjuniorer


      16:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 20:00

      Träning U-17


      21:00
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15