Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Morön BK

Följ

Morön BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Morön BK
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 10:00

      Träning F19


      11:00
    • 10:00

      Träning F17


      11:00
    • 11:30

      Infjärdens SK (borta) Elitettan Dam


      13:30
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • Heldag

      Sportlovscupen F-07

    • 09:00

      Skellefteå FF (hemma) F-07


      10:00
    • 10:20

      Alviks IK (borta) F-07


      11:20
    • 12:20

      Bygdeå GIF (hemma) F-07


      13:20
    • 13:40

      Clemensnäs/Rönnskär (borta) F-07


      14:40
    • 16:00

      Träning F19


      17:15
    • 18:45

      Träning Elitettan Dam


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:00
    • 19:40

      Träning Herrar div. 2


      20:40
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 14:00

      Träning P-07


      15:00
    • 15:30

      Kågedalens AIF (hemma) F19


      17:30
    • 16:00

      Storfors AIK (borta) Herrar div. 2


      18:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning F19


      11:00
    • 10:00

      Träning F17


      11:00
    • 16:00

      Umedalens FF (hemma) Elitettan Dam


      17:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 15:45

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-16


      18:15
    • 17:30

      Träning Elitettan Dam


      19:30
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 18:00

      Träning F17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning P-16


      18:15
    • 17:15

      Träning Elitettan Dam


      19:15
    • 18:00

      Fysträning och lek F 10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:45

      Träning F19


      20:15
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:00
    • 19:40

      Träning Herrar div. 2


      20:40
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 12:30

      Träningsmatch mot FF:s U15-akademi P-06


      14:30
    • 12:30

      Skellefteå FF P15 Akademi (hemma) P-05


      14:00
    • 17:00

      Burträsk FF (hemma) F17


      18:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 15:45

      Träning F-07


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:15
    • 16:00

      Träning F17


      17:15
    • 16:15

      Träning F19


      17:15
    • 17:15

      Träning F-05


      18:15
    • 17:15

      Träning F17


      18:15
    • 17:15

      Träning Elitettan Dam


      19:15
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:15

      Träning P-16


      19:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrar div 4


      21:00
    • 20:00

      Piteå IF (borta) Herrar div. 2


      22:00
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning Elitettan Dam


      19:15
    • 17:45

      Träning Herrar div 4


      19:15
    • 18:00

      Fysträning och lek F 10


      19:00
    • 18:45

      Träning F19


      20:15
    • 18:45

      Träning F-05


      20:15
    • 18:45

      Träning F17


      20:15
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:00

      Träningsläger Norsjö P-06


      21:00
    • 09:15

      Träning P-11 M


      10:15
    • 13:00

      Sunnanå SK (hemma) Elitettan Dam


      15:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:15
    • 13:15

      Träning P-05


      14:15
    • 17:00

      Sunnanå SK F17 (hemma) F17


      19:00
  • 22Sön
    • 08:30

      Träning Herrar div 4


      10:30
    • 09:15

      Träning F-08


      10:15
    • 10:15

      Träning F-11 M


      11:15
    • 10:15

      Träning F-09


      11:15
    • 13:00

      Robertsfors IK (hemma) Herrar div. 2


      14:00
    • 15:00

      Träning F-07


      16:15
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      CIF/RIF (borta) F17


      19:00
    • 18:15

      Träning F17


      19:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15
    • 19:15

      Träning F19


      20:15
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 15:45

      Träning F-07


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:15
    • 16:00

      Träning F17


      17:15
    • 16:15

      Träning F19


      17:15
    • 16:15

      Träning F-08


      17:15
    • 17:15

      Träning F-05


      18:15
    • 17:15

      Träning F17


      18:15
    • 17:15

      Träning Elitettan Dam


      19:15
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-16


      19:15
    • 20:00

      Träning Herrar div 4


      21:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning Elitettan Dam


      19:15
    • 18:00

      Fysträning och lek F 10


      19:00
      Squash Hallen Skellefteå
    • 18:45

      Träning F19


      20:15
    • 18:45

      Träning F-05


      20:15
    • 18:45

      Träning F17


      20:15
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:15

      Träning P-11 M


      10:15
    • 10:00

      Skellefteå FF (borta) F17


      11:00
    • 12:00

      Umeå IK (hemma) Elitettan Dam


      14:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:15
    • 13:15

      Träning P-05


      14:15
  • 29Sön
    • 10:15

      Träning F-11 M


      11:15
    • 11:15

      Träning P-06


      12:15
    • 12:15

      Piteå F19 (hemma) F19


      14:30
    • 15:55

      Träning P-07


      17:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10 MB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:15
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:15