Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Morön BK

Följ

Morön BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Morön BK
Välj lag

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 12:15

      Sista sammandraget P-08 M


      14:00
    • 12:15

      Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem (hemma) P-08 M


      14:15
    • 13:00

      IFK Umeå P08 Vit (borta) P-08 M


      15:00
    • 14:00

      Träning P-06


      15:15
    • 14:00

      Träning P-07


      15:00
    • 15:00

      Träning Herrar div. 2


      16:30
    • 15:30

      Notvikens IK DFF (borta) Elitettan Dam


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      18:00
  • 2Sön
    • 09:45

      Träning Herrar div 4


      11:15
    • 10:00

      Träning F17


      11:00
    • 10:00

      Träning F19


      11:00
    • 15:00

      Städning arenan F17


      16:30
    • 15:30

      Betsele IF F07 (borta) F-07


      17:30
    • 16:30

      Myckle IK 1 (borta) P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-16


      18:15
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Elitettan Dam


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte P-16


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrar div. 2


      21:00
  • 6Tor
    • 16:00

      Träning F19


      17:15
    • 17:15

      Träning P-16


      18:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:45

      Träning Elitettan Dam


      20:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 09:45

      Träning Herrar div 4


      11:15
    • 10:00

      Träning F17


      11:00
    • 10:00

      Träning F19


      11:00
    • 14:00

      Piteå IF (borta) Elitettan Dam


      16:00
    • 15:30

      Innervik SK 07-08 (hemma) F-07


      17:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Robertsfors IK (borta) P-06


      21:00
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-16


      18:15
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Elitettan Dam


      19:30
    • 19:30

      Föräldramöte P-06


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrar div. 2


      21:00
  • 13Tor
    • 16:00

      Träning F19


      17:15
    • 17:15

      Träning P-16


      18:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:45

      Träning Elitettan Dam


      20:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 09:45

      Träning Herrar div 4


      11:15
    • 10:00

      Futsalmatch mot Mariehem P-06


      11:00
    • 10:30

      Sunnanå SK F08 (hemma) F-09


      12:30
    • 11:30

      Piteå F19 (hemma) F19


      13:30
    • 12:00

      RIF/CIF 08 (borta) F-09


      14:00
    • 14:00

      Röbäcks IF P06 (hemma) P-06


      16:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Spelar fotboll 2020 P-11 M


      19:00
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-16


      18:15
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Elitettan Dam


      19:30
    • 20:00

      Träning Herrar div. 2


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 15:00

      Träning F12


      16:00
    • 16:00

      Träning Elitettan Dam


      17:30
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
    • 16:15

      Träning F-05


      17:15
    • 17:15

      Träning P-11 MB


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      Arnes Bilcup F19


      00:00
  • 22Lör
    • Heldag

      Arnes Bilcup F19

    • 11:00

      Träningsmatch Skellefteå FF P04-06 P-06


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-05


      13:00
    • 13:00

      UFC Akademi (borta) Herrar div. 2


      15:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 15:45

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Avslutning med futsal-laget F-09


      19:30
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:15

      Träning P-16


      18:15
    • 17:15

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Elitettan Dam


      19:30
    • 20:00

      Träning Herrar div. 2


      21:00
  • 27Tor
    • 16:00

      Träning F19


      17:15
    • 17:15

      Träning P-16


      18:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:45

      Träning Elitettan Dam


      20:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör