Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Morön BK

Följ

Morön BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Morön BK
Välj lag

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 20:00

      Träning P-08 M


      21:00
  • 3Fre
    • 11:00

      Städning arenan F17


      12:30
  • 4Lör
    • Heldag

      Sunnanåcupen F-07

    • 14:40

      Bygdeå GIF F06 (borta) F-07


      15:40
    • 15:50

      Burträsk FF F08 (borta) F-07


      16:50
    • 17:50

      Sunnanå SK F08 (borta) F-07


      18:50
    • 20:30

      Slutspel Sunnanåcupen F-07


      21:30
  • 5Sön
    • 10:50

      Sammandrag Täfteå P-08 M


      13:30
    • 11:10

      Gimonäs Umeå IF P11 B/C (hemma) P-08 M


      13:10
    • 12:00

      Täfteå IK P-08 (borta) P-08 M


      14:00
    • 17:30

      Träning P-10 M


      19:00
  • 6Mån
    v.2
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 20:00

      Träning F17


      21:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-16


      18:15
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Elitettan Dam


      19:30
    • 20:00

      Träning Herrar div. 2


      21:00
  • 9Tor
    • 16:00

      Träning F19


      17:15
    • 17:15

      Träning F-05


      18:45
    • 17:15

      Träning F17


      18:45
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:45

      Träning Elitettan Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08 M


      21:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:30

      Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ (hemma) P-06


      13:30
    • 14:00

      Träning P-07


      15:00
    • 14:00

      Träning P-06


      15:15
    • 15:00

      Träning Herrar div. 2


      16:30
  • 12Sön
    • 10:00

      Träning F17


      11:00
    • 10:00

      Träning F19


      11:00
    • 10:15

      Sunnanå SK F09 (borta) F-09


      12:15
    • 11:00

      RIF/CIF 08 (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Träning P-08 M


      12:00
    • 12:00

      Myckle IK 1 (hemma) P-07


      14:00
    • 12:30

      Burträsk FF 06 (borta) F-07


      14:30
    • 14:00

      Burträsk FF MVBK (hemma) F17


      15:00
    • 17:30

      Träning P-10 M


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 13Mån
    v.3
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning F19


      18:00
    • 18:15

      Träning P-05


      19:15
      Tältet- Skogsvallen
      Samlingsinformation: I Tältet
      Samlingstid: 18:00
      Anteckning: Samling: 18:00
    • 18:15

      Träning P-16


      19:15
    • 21:00

      Träning Herrar div. 2


      22:30
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-16


      18:15
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Elitettan Dam


      19:30
    • 20:00

      Träning Herrar div. 2


      21:00
  • 16Tor
    • 16:00

      Träning F19


      17:15
    • 17:15

      Träning F-05


      18:45
    • 17:15

      Träning F17


      18:45
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:30

      Obligatorisk spelarträff P-06


      20:00
    • 18:45

      Träning Elitettan Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08 M


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 11:45

      Sunnanå SK P06 (borta) P-07


      13:45
    • 13:15

      Gimonäs Umeå IF P13 (borta) P-06


      15:15
    • 13:45

      Sunnanå SK F07 (hemma) F-07


      15:45
    • 14:00

      Träning P-07


      15:00
    • 14:00

      Träning P-06


      15:15
    • 15:00

      Träning Herrar div. 2


      16:30
  • 19Sön
    • 09:30

      Städning arenan F17


      11:00
    • 10:00

      Träning F19


      11:00
    • 11:00

      Täfteå IK P-08 (hemma) P-08 M


      13:00
    • 11:00

      Sammandrag Campus P-08 M


      14:00
    • 11:00

      Träning P-08 M


      12:00
    • 12:30

      IFK Umeå P08 Vit (borta) P-08 M


      14:30
    • 16:30

      Sunnanå SK (borta) F17


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10 M


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 20Mån
    v.4
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-16


      18:15
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Elitettan Dam


      19:30
    • 20:00

      Träning Herrar div. 2


      21:00
  • 23Tor
    • 16:00

      Träning F19


      17:15
    • 17:15

      Träning F-05


      18:45
    • 17:15

      Träning F17


      18:45
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:45

      Träning Elitettan Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08 M


      21:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:30

      RIF/CIF 07 (hemma) F-07


      12:30
    • 11:30

      Umeå IK FF (borta) F17


      12:30
    • 12:30

      Robertsfors IK P07/08 (hemma) P-07


      14:30
    • 14:00

      Träning P-07


      15:00
    • 14:00

      Träning P-06


      15:15
    • 14:50

      Notvikens IK DFF (hemma) F17


      15:50
    • 15:00

      Träning Herrar div. 2


      16:30
    • 17:20

      Frösö IF (borta) F17


      18:20
  • 26Sön
    • 09:00

      Städning arenan F17


      10:00
    • 09:30

      Sunnanå SK F08 (borta) F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning F19


      11:00
    • 10:15

      Sunnanå SK F09 (hemma) F-09


      12:15
    • 11:00

      Träning P-08 M


      12:00
    • 13:00

      Umedalens FF (borta) Elitettan Dam


      15:00
    • 14:30

      Skellefteå FF (hemma) P-06


      16:30
    • 15:00

      Träning F17


      17:00
    • 17:30

      Träning P-10 M


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 27Mån
    v.5
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 16:00

      Träning F19


      17:15
    • 17:15

      Träning F-05


      18:45
    • 17:15

      Träning F17


      18:45
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:45

      Träning Elitettan Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08 M


      21:00
  • 31Fre