Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Morön BK

Följ

Morön BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Morön BK
Välj lag

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 11:00

      Träning F 10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-08 M


      12:00
    • 13:15

      Ersmarks IK P07 (borta) P-06


      15:15
    • 15:00

      RIF/CIF 07 (borta) F-07


      17:00
    • 15:45

      Burträsk FF MVBK (borta) F17


      16:45
    • 16:15

      Täfteå IK (borta) P-06


      18:15
    • 17:30

      Träning P-10 M


      19:00
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
    • 19:15

      Träning P-16


      20:15
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:10

      Träning F17


      17:10
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Extra Årsmöte F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
    • 20:00

      Träning P-08 M


      21:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning F17


      17:00
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
  • 7Lör
    • 13:00

      Sunnanå SK (hemma) F17


      14:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Övningsgrupp, tränarutbildning F17


      11:30
    • 09:00

      Träning F19


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:15
    • 11:00

      Träning P-08 M


      12:00
    • 11:00

      Träning F 10


      12:00
    • 11:30

      Umedalens IF P06 (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      Sunnanå SK P06 (hemma) P-07


      14:00
    • 17:30

      Träning P-10 M


      19:00
  • 9Mån
    v.50
    • 17:30

      Träning Elitettan Dam


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 20:00

      Bureå IF F-17 (hemma) F17


      21:00
  • 10Tis
    • 19:15

      Träning P-16


      20:15
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:10

      Träning F17


      17:10
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
    • 20:00

      Träning P-08 M


      21:00
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning F17


      17:00
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
  • 14Lör
    • 16:30

      Umeå IK FF (borta) F17


      17:30
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning P-06


      11:15
    • 11:00

      Träning P-08 M


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Sunnanå F 10


      12:00
    • 11:30

      Sunnanå SK F08 (hemma) F-09


      13:30
    • 12:00

      2:a sammandraget i Umeå P-08 M


      18:00
    • 13:00

      RIF/CIF 08 (borta) F-09


      15:00
    • 14:00

      Innervik SK 07-08 (borta) F-07


      16:00
    • 14:15

      Obbola IK p08 (hemma) P-08 M


      16:15
    • 15:00

      Gimonäs Umeå IF P11 B/C (borta) P-08 M


      17:00
    • 17:00

      Robertsfors IK P07/08 (borta) P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10 M


      19:00
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
    • 19:15

      Träning P-16


      20:15
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08 M


      21:00
  • 20Fre
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Städning arenan F17


      18:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning P-06


      11:15
    • 11:00

      Träning P-08 M


      12:00
    • 17:30

      Träning P-10 M


      19:00
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 11:00

      Städning arenan F17


      12:30
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning P-06


      11:15
    • 11:00

      Träning P-08 M


      12:00
    • 17:30

      Träning P-10 M


      19:00
  • 30Mån
    v.1
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
  • 31Tis