Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mölndals IBF

Följ

Mölndals IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:15

      IBF Backadalen H6 (hemma) Herr Div 6


      20:15
  • 2Lör
    • 09:00

      Pixbo Wallenstam IBK P10 (hemma) P-10


      10:00
    • 10:00

      Pixbo Wallenstam IBK P10 (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      FBC Vinga F07 Vår (hemma) F06/07


      12:00
    • 11:00

      Dingle AIK F09 (hemma) F08/09/10/11


      12:00
    • 12:00

      Partille IBS P09 Blå (hemma) P-09


      14:00
    • 12:30

      Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar (hemma) P-06


      14:00
    • 12:45

      Stenungsunds IBK P05 Gbg (borta) P-05


      14:45
    • 13:00

      Landvetter IBK P08 Röd (hemma) P-08


      15:00
    • 14:25

      Lindome IBK P05 Grön (borta) P-04


      16:25
    • 15:10

      FBC Aspen HJ Vit (hemma) Herr Junior


      17:10
  • 3Sön
    • 10:00

      IBF Backadalen P07 Vit (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      IBF Backadalen P06 (borta) P-06


      12:00
    • 13:00

      Ale IBF F07 (borta) F06/07


      15:00
    • 13:45

      Träning P-10


      15:15
    • 14:55

      Floda IBK P05 (borta) P-05


      16:55
    • 15:15

      Träning P-09


      16:30
    • 15:30

      Fristads GoIF D2 Gbg (borta) A-lag Damer


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
  • 4Mån
    v.6
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 8Fre
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
    • 19:15

      Herrestads AIF (hemma) A-lag Herrar


      21:15
  • 9Lör
    • 09:00

      FBC Lerum F07 Svart (hemma) F06/07


      11:00
    • 10:00

      Hindås IBK F06/07 (hemma) F06/07


      12:00
    • 10:00

      Myggenäs IBK P-10 (borta) P-10


      11:00
    • 11:10

      IK Zenith P08 Grön (hemma) P-08


      13:10
    • 11:30

      Stenungsunds IBK D2 (hemma) A-lag Damer


      13:30
    • 12:20

      IBK Kungälv F08/09 Munkegärde (hemma) F08/09/10/11


      13:20
    • 12:30

      Träning P-06


      14:00
    • 12:45

      FBC Lerum P09P Svart (borta) P-09


      14:45
    • 13:30

      Öckerö IBK P05 (hemma) P-05


      15:30
    • 14:40

      Kärra IBK P05 Röd (hemma) P-04


      16:40
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning Innebandyskolan


      10:30
    • 10:30

      Träning P-05


      12:00
    • 13:15

      IBK Kungälv P 07 Kastelle (borta) P-07


      15:15
    • 13:45

      Träning P-10


      15:15
    • 17:30

      Träning F06/07


      18:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
  • 11Mån
    v.7
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:30

      FBC Sisjön (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 16Lör
    • 11:50

      Match mot Pixbo P06 P-05


      13:00
    • 11:50

      Pixbo Wallenstam IBF P06 (borta) P-06


      12:50
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.8
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 22Fre
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:00
    • 18:00

      Piratcupen P-06


      00:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
    • 19:15

      IK Zenith (hemma) A-lag Herrar


      21:15
  • 23Lör
    • 00:00

      Piratcupen P-06


      18:30
    • 09:00

      Partille IBS P10 vit (hemma) P-10


      10:00
    • 10:00

      IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Landvetter IBK F07/08 Vit (borta) F06/07


      13:00
    • 11:00

      Partille IBS P04 Vit (hemma) P-05


      13:00
    • 12:00

      Landvetter IBK F07 (borta) F06/07


      14:00
    • 12:10

      IK Zenith P05 Vit (hemma) P-05


      14:10
    • 13:30

      Landvetter IBK (hemma) JAS


      15:30
    • 19:00

      IBK Kungälv D2 (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 24Sön
    • 09:00

      Träning Innebandyskolan


      10:30
    • 09:00

      Sammandrag Lundbystrand Föreningsdomare


      17:00
    • 09:30

      Landvetter IBK F09 vit (borta) F08/09/10/11


      10:30
    • 10:15

      Lindome IBK P10 Grön (borta) P-10


      11:15
    • 10:30

      Träning P-05


      12:00
    • 11:10

      Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit (borta) P-08


      12:10
    • 11:40

      FBC Lerum P05 Röd (borta) P-04


      13:40
    • 13:00

      Frölunda IBK P09 (borta) P-09


      15:00
    • 13:30

      Utbynäs SK P06 (borta) P-06


      14:30
    • 13:45

      Träning P-10


      15:15
    • 15:20

      Lindås Rasta IBK P06 Blå (borta) P-06


      16:20
    • 16:30

      Träning F08/09/10/11


      17:30
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:30
    • 17:30

      Korsvägen BBK H6 (borta) Herr Div 6


      19:30
    • 17:30

      IK Zenith P03 Grön (borta) Herr Junior


      19:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
  • 25Mån
    v.9
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:30