Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mölndals IBF

Följ

Mölndals IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
    • 09:00

      Ghost Cup P-08


      18:00
    • 14:00

      IBK Göteborg H5 (borta) Herr Div 5


      16:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Lindome IBK P08 Lila (hemma) P-08


      11:00
    • 09:00

      Landvetter IBK P10 blå (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      Lindås Rasta IBK P10 svart (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      IBK Bergum P08-09 (hemma) P-09


      13:00
      Aktiviteten A-hall
      Serie: Newbody Pojk Serie D
      Samlingstid: 10:15
      Anteckning: Hej på er,
      Då var det hemma match nu på Lördag i aktiviteten. Match start 11.00 och samling 10.15.
      Skulle behöva 2 föräldrar som kan sitta i sekretariatet. (Starta/stoppa klockan sam föra anteckningar över gjorda mål)
      Då både Henrik och Daniel e bortresta denna helg så skulle jag behöva hjälp av 1 förälder på bänken assistera lite vid byte samt om det händer något ledsen/skadad spelare etc.
      Meddela gärna så snart som möjligt om ni kan hjälpa till!
      Resultat och referat
    • 13:00

      Kärra IBK F07 Röd (hemma) F06/07


      15:00
    • 14:10

      Floda IBK P06 (hemma) P-06


      15:10
    • 15:20

      IK Zenith Herrjunior Röd (hemma) P-04


      17:20
    • 15:30

      Landvetter IBK D2 (borta) A-lag Damer


      17:30
    • 16:45

      FBC Lerum F07 Svart (borta) F06/07


      18:45
    • 16:50

      FBC Lerum First League (hemma) Motionslag - Föräldrar och ledare


      18:50
    • 17:10

      Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit (borta) P-05


      19:10
  • 10Sön
    • 09:15

      Träning F06/07


      10:30
    • 12:00

      Träning Innebandyskolan


      13:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning F08-11


      15:00
    • 14:00

      Mellerud IBK P07 (borta) P-07


      16:00
    • 14:15

      Föräldramöte F08-11


      14:50
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Utbynäs SK P03/04 (borta) P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 21:00

      Träning Herr Div 5


      22:30
  • 15Fre
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 09:15

      Träning F06/07


      10:30
    • 12:00

      Träning Innebandyskolan


      13:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning F08-11


      15:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:00

      Föräldramöte P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 21:00

      Träning Herr Div 5


      22:30
  • 22Fre
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:00
    • 18:20

      IBF Backadalen P04 Röd (hemma) P-05


      20:20
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Kärra IBK D2 (hemma) A-lag Damer


      22:00
    • 20:00

      Lindås Rasta IBK (borta) JAS & Herr Junior


      22:00
  • 23Lör
    • 09:00

      Lindome IBK F07 (hemma) F06/07


      11:00
    • 09:00

      Stenungsunds IBK P10 Blå (hemma) P-10


      11:00
    • 09:00

      Partille IBS P08 Vit (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Lindome IBK P09 Grön (borta) P-09


      12:00
    • 10:10

      Lindås Rasta IBK F06/07 (hemma) F06/07


      12:10
    • 11:20

      IBK Kungälv P07 Svart (hemma) P-07


      13:20
    • 12:30

      FBC Lerum Utveckling HJ Svart (hemma) JAS & Herr Junior


      14:30
    • 13:45

      Herrestads AIF Rockets H5 (borta) Herr Div 5


      15:45
    • 14:00

      IBF Backadalen P04 Blå (borta) P-04


      16:00
    • 14:30

      FBC Lerum P10T (borta) P-10


      16:30
    • 16:00

      Pixbo Wallenstam IBF (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit (borta) P-06


      19:00
  • 24Sön
    • 09:15

      Träning F06/07


      10:30
    • 09:40

      FBC Lerum F10 (borta) F08-11


      10:40
    • 12:00

      Träning Innebandyskolan


      13:00
    • 12:30

      Partille IBS P05 2 (borta) P-05


      14:30
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning F08-11


      15:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 21:00

      Träning Herr Div 5


      22:30
  • 29Fre
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Sargvakt A-lagsmatch P-08


      22:00
    • 19:15

      IBK Lund Elit (hemma) A-lag Herrar


      21:15
  • 30Lör
    • 09:00

      Hindås IBK F10/11 (hemma) F08-11


      11:00
    • 10:00

      Lindome IBK P08 Grön (hemma) P-08


      12:00
    • 10:15

      Hindås IBK D2 (borta) A-lag Damer


      12:15
    • 11:00

      Öckerö IBK P10 (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Eken IBK P06 (hemma) P-06


      14:00
    • 13:10

      Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart (hemma) P-05


      15:10
    • 13:30

      Frölunda IBK/FBC Vinga (borta) JAS & Herr Junior


      15:30
    • 13:30

      Öckerö IBK F06 (borta) F06/07


      15:30
    • 15:50

      Överby IBK P07 (hemma) P-07


      17:50
    • 17:00

      Överby IBK H5 (hemma) Herr Div 5


      19:00
    • 18:15

      Kärra IBK P03 Röd (borta) JAS & Herr Junior


      20:15