Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mölndals IBF

Följ

Mölndals IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
  • 3Tor
    • Heldag

      Gothia Cup 2019 Lag Vit P-05

    • Heldag

      Gothia Cup 2019 Lag Röd P-05

    • 09:20

      Sarpsborg IBK (borta) P-05


      10:20
    • 09:20

      Capricorn IBC (hemma) P-05


      10:20
    • 14:20

      Snipers Bratislava (borta) P-05


      15:20
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      FC Helsingborg (borta) P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 4Fre
    • Heldag

      Gothia Cup 2019 Lag Vit P-05

    • Heldag

      Gothia Cup 2019 Lag Röd P-05

    • 08:40

      Sandareds IBS (hemma) P-05


      09:40
    • 13:00

      Höllvikens IBF (borta) P-05


      14:00
    • 15:20

      Hovslätts IK Innebandy (hemma) P-05


      16:20
    • 18:20

      KFUM Jönköping (hemma) P-05


      19:20
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
    • 20:40

      Frölunda IBK (borta) P-05


      21:40
  • 5Lör
    • Heldag

      Gothia Cup 2019 Lag Vit P-05

    • Heldag

      Gothia Cup 2019 Lag Röd P-05

    • 09:00

      Esbjerg Sharks (borta) P-05


      10:00
    • 09:00

      Gransholms IF (hemma) P-05


      10:00
  • 6Sön
    • Heldag

      Gothia Cup 2019 Lag Vit P-05

    • Heldag

      Gothia Cup 2019 Lag Röd P-05

    • 15:15

      Träning P-09


      16:30
    • 16:30

      Träning F08/09/10/11


      17:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Eken IBK P06 (hemma) P-06


      20:00
    • 19:30

      Herrestads AIF Rockerts D2 (borta) A-lag Damer


      21:30
    • 20:15

      Warberg IBF (hemma) JAS


      22:15
  • 12Lör
    • 09:00

      FBC Lerum P10 Panthers (hemma) P-10


      10:00
    • 09:30

      Ale IBF P09 (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      IBK Bergum P06 (hemma) P-07


      12:00
      Aktiviteten A-hall
      Serie: Newbody P Serie B FD
      Resultat och referat
    • 12:30

      Träning P-06


      14:00
    • 13:15

      Myggenäs IBK P05 2 (borta) P-04


      15:15
    • 13:50

      Lindås Rasta IBK F06/07 (borta) F06/07


      15:50
    • 14:00

      IBK Alingsås (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:30

      IBK Göteborg H6 (borta) Herr Div 6


      16:30
    • 16:00

      Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit (borta) F06/07


      18:00
    • 16:00

      Träning Smedjan


      17:00
    • 18:00

      IK Zenith P04 Vit (borta) P-05


      20:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning Innebandyskolan


      10:30
    • 09:30

      FBC Lerum P07/08 (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Match med F08 mot Pixbo F06/07


      11:00
    • 10:00

      Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd (borta) F08/09/10/11


      12:00
    • 10:30

      Träning P-05


      12:00
    • 11:00

      Landvetter IBK P10 (borta) P-10


      12:00
    • 12:00

      FBC Vinga P06 Blå (borta) P-06


      13:00
    • 13:20

      IK Zenith P05 Vit (borta) P-05


      15:20
    • 13:45

      Träning P-10


      15:15
    • 15:15

      Träning P-09


      16:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 17:15

      Träning P-04


      17:45
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
    • 19:00

      Träning F06/07


      20:15
    • 19:30

      Lindome IBK (borta) JAS


      21:30
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:15

      Lindås Rasta IBK D2 (hemma) A-lag Damer


      20:15
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
  • 19Lör
    • 09:00

      Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit (hemma) P-09


      11:00
    • 09:00

      Eken IBK F06-07 Lila (hemma) F06/07


      11:00
    • 10:00

      IBF Backadalen P08 Blå (hemma) P-08


      11:00
    • 11:00

      IBF Backadalen P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:10

      IBK Bergum F06 (hemma) F06/07


      13:10
    • 12:00

      Partille IBS P07 (borta) P-07


      14:00
    • 12:10

      FBC Lerum P06 Svart (hemma) P-06


      13:10
    • 13:15

      Lindome IBK P10 Lila (borta) P-10


      14:15
    • 13:20

      Dingle AIK P04/05 (hemma) P-04


      15:20
    • 14:30

      Eken IBK P05 (hemma) P-05


      15:30
    • 15:40

      Floda IBK H6 (hemma) Herr Div 6


      17:40
    • 16:00

      Träning Smedjan


      17:00
    • 16:20

      Ale IBF P04 (borta) P-05


      18:20
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      IBF Backadalen P04 Röd (hemma) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
    • 20:15

      Lindås Rasta IBK (hemma) JAS


      22:15
  • 26Lör
    • 09:00

      Eken IBK P07 Gul (hemma) P-07


      11:00
    • 09:30

      Stenungsunds IBK P08 (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Landvetter IBK P09 1 (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Stenungsunds IBK P10 (hemma) P-10


      11:00
    • 11:00

      Eken IBK P10 (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Landvetter IBK P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 12:10

      IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit (hemma) P-06


      13:10
    • 12:30

      Träning P-06


      14:00
    • 13:00

      FBC Lerum F07 Röd (borta) F06/07


      15:00
    • 13:15

      Frölunda IBK P02 (borta) Herr Junior


      15:15
    • 15:30

      Landvetter IBK D2 (borta) A-lag Damer


      17:30
    • 17:00

      Match 26/1 F08/09/10/11


      18:00
    • 19:00

      Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit (borta) F08/09/10/11


      21:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Träning Innebandyskolan


      10:30
    • 10:30

      Träning P-05


      12:00
    • 11:00

      Lindome IBK F07 (borta) F06/07


      13:00
    • 12:00

      Ale IBF HJ (borta) Herr Junior


      14:00
    • 12:00

      IBK Bergum P05 (borta) P-04


      14:00
    • 13:45

      Träning P-10


      15:15
    • 14:30

      FBC Lerum P05 Svart (borta) P-05


      16:30
    • 15:15

      Träning P-09


      16:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:30

      Träning F08/09/10/11


      17:30
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      KF Kortedalarna H6 (borta) Herr Div 6


      20:30
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Särö Seahawks IBK (borta) P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:30