Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mölndals IBF

Följ

Mölndals IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 09:40

      Lindome IBK F08/09 (borta) F08/09/10/11


      11:40
    • 10:00

      Lindås Rasta IBK P06 Svart (hemma) P-05


      12:00
    • 11:10

      IK Zenith P04 Grön (hemma) P-05


      13:10
    • 12:00

      Surte IS IBK P06 (borta) P-06


      13:00
    • 12:20

      Partille IBS F06/07 (hemma) F06/07


      14:20
    • 12:30

      Träning P-06


      14:00
    • 13:30

      FBC Aspen H6 (hemma) Herr Div 6


      15:30
    • 16:00

      Stenungsunds IBK D2 (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:30

      Landvetter IBK P06 (borta) P-06


      17:30
  • 2Sön
    • 08:50

      FBC Vinga P07 Orange (borta) P-07


      10:50
    • 09:00

      IBF Älvstranden F06/08 (borta) F06/07


      11:00
    • 09:00

      Träning Innebandyskolan


      10:00
    • 09:50

      FBC Vinga P07 Blå (borta) P-07


      11:50
    • 10:30

      Träning P-05


      12:00
    • 11:00

      Lindås Rasta IBK P09 Röd (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Lindås Rasta IBK P08 3 (borta) P-08


      14:00
    • 13:45

      Träning P-10


      15:15
    • 14:30

      Dingle AIK P06 (borta) P-05


      15:30
    • 15:15

      Träning P-09


      16:30
    • 16:30

      Träning F08/09/10/11


      17:30
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
  • 3Mån
    v.49
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Kärra IBK D2 (hemma) A-lag Damer


      20:15
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
  • 8Lör
    • 10:00

      Frölunda IBK P09 (hemma) P-09


      12:00
      Katrinebergshallen
      Serie: Newbody Sydväst P09
      Anteckning: Dags för match! Samling 9:30!
      Resultat och referat
    • 11:00

      FBC Vinga P08 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:20

      Partille IBS P06 Vit (borta) P-05


      12:20
    • 12:00

      Eken IBK P07 Lila (hemma) P-07


      14:00
    • 12:10

      Landvetter IBK P05 3 svart (hemma) P-04


      14:10
    • 13:00

      Öckerö IBK P07 5 (hemma) P-07


      15:00
    • 13:20

      Eken IBK P06 (hemma) P-06


      14:20
    • 14:00

      Dingle AIK P04/05 (borta) P-05


      16:00
    • 14:30

      FBC Vinga P06 Röd (hemma) P-06


      15:30
    • 17:10

      Ale IBF F07 (hemma) F06/07


      19:10
    • 17:30

      Kärra IBK F07 Svart (borta) F06/07


      19:30
  • 9Sön
    • 09:00

      Sammandrag - Matchspel P-10


      13:00
    • 15:15

      Träning P-09


      16:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
  • 10Mån
    v.50
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:45

      Förberedelse inför A-lagsmatch P-05


      21:00
    • 19:00

      Titta på A-lags match P-10


      21:00
    • 19:15

      Fristads GoIF (hemma) A-lag Herrar


      21:15
    • 20:00

      Träning Herr Junior


      21:00
  • 15Lör
    • 09:00

      Lindome IBK F07 (hemma) F06/07


      11:00
    • 09:00

      Lindås Rasta IBK P07 svart (borta) P-07


      11:00
    • 10:00

      Lindås Rasta IBK P07 vit (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Kärra IBK P09 Röd (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Lindome IBK P04 Lila (hemma) P-04


      12:00
    • 11:10

      Floda IBK P05 (hemma) P-05


      13:10
    • 12:20

      FBC Lerum P05 Svart (hemma) P-05


      14:20
    • 12:30

      Träning P-06


      14:00
    • 13:30

      IBK Kungälv D2 (hemma) A-lag Damer


      15:30
    • 14:30

      Lindås Rasta IBK P08 1 (borta) P-08


      16:30
    • 16:25

      Kärra IBK F07 Röd (borta) F06/07


      18:25
    • 17:35

      Kärra IBK P06 Svart (borta) P-06


      18:35
  • 16Sön
    • 09:00

      Träning Innebandyskolan


      10:00
    • 10:00

      IBF Älvstranden P06 (borta) P-06


      11:00
    • 10:30

      Träning P-05


      12:00
    • 12:00

      Tränings Match P-07


      14:00
    • 12:10

      FBC Vinga Div6 (borta) Herr Div 6


      14:10
    • 13:45

      Träning P-10


      15:15
    • 15:15

      Träning P-09


      16:30
    • 15:30

      Ledarmöte JAS/HJ JAS


      16:00
    • 15:30

      Match 16/12 F08/09/10/11


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
  • 17Mån
    v.51
  • 18Tis
    • 16:20

      Avslutning - Bowling i Aktiviteten F06/07


      18:30
    • 21:15

      Träning Herr Junior


      22:30
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 22Lör
    • 12:30

      Träning P-06


      14:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 10:00

      Träningsdag inför Gothia Cup P-05


      14:30
    • 10:00

      Träning P-05


      14:00
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
  • 29Lör
    • 12:30

      Träning P-06


      14:00
  • 30Sön
    • 13:45

      Träning P-10


      15:15
  • 31Mån
    v.1