Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Matfors IF

Följ

Matfors IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • Heldag

      Städdag F-09

    • 09:40

      Selånger 2 (borta) P-05


      10:40
    • 10:00

      Städdag Thulevallen P-09


      14:00
    • 10:00

      Arbetsdag Thule P-07


      16:00
    • 15:00

      Sund IF P 04/05 (borta) P-03/04


      17:00
    • 15:40

      Kuben (hemma) P-05


      16:40
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      GIF Sundsvall U16 (hemma) P-02


      19:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Lagmöte P-03/04


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Kramfors (hemma) P-05


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:00

      Vårcupen F-07


      17:00
    • 17:00

      IFK Timrå (hemma) F-07


      17:45
    • 17:50

      Kuben Sv (hemma) P-05


      18:50
    • 18:00

      SFF P09 Blå (borta) P-09


      18:50
    • 18:50

      Selånger FK 1 (borta) P-09


      19:40
  • 4Lör
    • Heldag

      Selånger vårcup P-10

    • Heldag

      Vårcupen P-07

    • Heldag

      Selånger vårcup P-08

    • 08:00

      SDFF vit (borta) F-07


      08:45
    • 08:00

      SFF P09 Röd (hemma) P-09


      08:50
    • 08:50

      Alnö 2 (hemma) P-05


      09:50
    • 11:20

      Kungsnäs FC Vit (borta) P-09


      12:10
    • 12:00

      Kick off med laget :) F-06


      21:00
    • 12:10

      Söråker FF (hemma) F-07


      12:55
    • 13:00

      IF Team Hudik 2 (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 13:50

      Moffe BK (borta) P-09


      14:40
    • 15:30

      Alnö IF Lag 3 (borta) P-09


      16:20
    • 18:00

      Svartvik 2 (hemma) P-05


      19:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Selånger vårcup P-10

    • Heldag

      Selånger vårcup P-08

    • 10:30

      Kungsnäs FC Vit (hemma) P-09


      11:20
    • 10:30

      Kungsnäs FC Svart (hemma) P-09


      11:20
    • 11:20

      Sidsjö/Böle IF (hemma) F-07


      12:00
    • 12:10

      Svartviks 1 (hemma) P-05


      13:10
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
  • 6Mån
    v.19
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 7Tis
    • 16:20

      Lagfotografering F-11


      17:00
    • 16:40

      Fotografering P-11


      17:40
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:10

      Lagfotografering F-10


      17:30
    • 17:30

      Fotografering P-10


      17:50
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:50

      Fotografering F-09


      18:00
    • 17:55

      Fotografering P-09


      18:25
    • 18:15

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:20

      Fotografering F-08


      18:40
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Fotografering P-08


      19:30
    • 19:05

      Lagfotografering F-07


      19:20
    • 19:20

      Lagfotografering P-07


      20:20
    • 19:40

      Lagfotografering F-06


      19:55
    • 19:55

      Lagfotografering P-06


      21:00
    • 20:00

      Lag fotografering Matfors IF P-05


      21:00
    • 20:00

      Alnö IF (borta) A-lag Herrar


      22:00
    • 20:10

      Fotografering Matfors IF F-05


      21:10
    • 20:45

      Lagfotografering P-03/04


      21:15
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Sundsvalls FF P04 (hemma) P-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:15

      Träningsmatch Matfors IF-Fränsta IK F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Ånge IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Ånge IF (borta) Utvecklingslaget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 9Tor
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 10Fre
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
  • 11Lör
    • 10:00

      GIF Sundsvall P08 vit (borta) P-08


      11:15
    • 10:00

      Match F-10


      12:00
    • 11:00

      Matfors IF Matfors IF F10 vit (hemma) F-10


      13:00
    • 11:20

      Selånger FK P08 Röd (borta) P-08


      13:20
    • 11:20

      Bik Sportklubb P08 1 (hemma) P-07


      13:20
    • 12:45

      Lucksta IF F08/09 (hemma) F-09


      14:45
    • 13:00

      Alby FF (borta) F-06


      15:00
    • 14:00

      Kick-off P-03/04


      20:00
    • 14:00

      Torpshammars IF (hemma) P-11


      16:00
    • 15:00

      IFK Timrå P06 blå (hemma) P-06


      17:00
    • 16:00

      Sidsjö-Böle IF P04 svart (borta) P-02


      18:00
    • 18:00

      GIF Sundsvall (borta) A-lag Herrar


      20:00
  • 12Sön
    • 11:00

      Heffnersklubbans BK (borta) F-05


      13:00
    • 11:15

      Alnö IF P07 (hemma) P-07


      13:15
    • 11:20

      Sidsjö-Böle IF F08 svart (hemma) F-08


      13:20
    • 12:00

      Sammandrag F-11


      13:00
    • 12:00

      Sundsvalls DFF F10/11 Blå (borta) F-11


      14:00
    • 13:30

      Matfors IF P09 vit (hemma) P-09


      15:30
    • 15:30

      Bergsjö IF (hemma) A-lag Damer


      17:30
    • 17:00

      Matfors IF Matfors IF P10 blå (hemma) P-10


      19:00
    • 17:30

      Söråkers FF F07-08 (hemma) F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
  • 13Mån
    v.20
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:45

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Kubikenborgs IF P06 Svart (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Fränsta IK 04/05, Div 4 pojkar 2018 (borta) P-03/04


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 20:15

      Hassels IF (hemma) Utvecklingslaget


      22:15
    • 20:15

      Hassels IF (hemma) A-lag Herrar


      22:15
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 17Fre
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
  • 18Lör
    • 08:20

      Sammankomst Äppellunda F-10


      11:00
    • 09:00

      Sundsvalls FF Röd (borta) F-07


      11:00
    • 09:00

      Kungsnäs FC F09/10 (borta) F-10


      11:00
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF F10 grön (hemma) F-10


      12:00
    • 10:10

      IFK Timrå P08 Vit (hemma) P-08


      12:10
    • 10:10

      GIF Sundsvall P08 gul (borta) P-07


      12:10
    • 11:00

      IFK Timrå Blå P11 (borta) P-11


      13:00
    • 11:20

      GIF Sundsvall P08 vit (hemma) P-08


      13:20
    • 12:00

      Torpshammars IF (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Heffnersklubbans BK (borta) F-09


      14:00
    • 14:00

      Söråkers FF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Svartviks IF (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      Kovlands IF F0607 (hemma) F-06


      17:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Kubikenborgs IF 07 Gulsvart (borta) P-07


      11:00
    • 10:00

      Kungsnäs FC (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Kungsnäs FC (borta) P-10


      12:00
    • 11:15

      Njurunda SK 09 Röd (hemma) P-09


      13:15
    • 12:00

      Sidsjö-Böle IF P10 vit (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Hämtning av toabalar P-11


      12:20
    • 12:20

      Utlämning av toapapper F-07


      12:40
    • 12:20

      Utlämning av toapapper. F-09


      12:35
    • 13:20

      Hämta toapappersbalar F-05


      13:30
    • 13:40

      Utlämning av pappersbalar P-03/04


      13:55
    • 14:00

      Sundsvalls FF (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Utlämning av toapapper P-07


      14:30
    • 14:20

      Hämtning toalettbalar P-09


      14:40
    • 14:20

      Toapappersutlämning P-10


      23:59
    • 15:30

      Träning P-03/04


      17:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 20Mån
    v.21
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Alnö IF P04 (hemma) P-02


      21:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Fotbollskola start A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Upprop fotbollsskola F-13


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Sundsvalls FF P05 (hemma) P-05


      21:00
  • 22Ons
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Kovlands IF Herr (borta) Utvecklingslaget


      21:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Ånge IF (hemma) P-03/04


      21:00
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 19:00

      Kubikenborgs IF U16 (borta) P-02


      21:00
    • 19:00

      GIF Sundsvall (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 20:00

      Essviks AIF (borta) A-lag Herrar


      22:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Alnö IF P08 1 (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Sundsvalls FF 2 (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Städning Blåberget P-10


      14:00
    • 11:00

      Selånger FK F09 Blå (borta) F-09


      13:00
    • 11:20

      Kungsnäs FC P07 (hemma) P-07


      13:20
    • 11:20

      IFK Timrå P08 Vit (borta) P-08


      12:45
    • 14:00

      IFK Timrå Blå P11 (hemma) P-11


      16:00
    • 14:20

      Sammankomst Västhagen F-10


      17:00
    • 14:30

      Sundsvalls FF F08 (hemma) F-07


      16:30
    • 15:00

      Essviks AIF P11 (hemma) P-11


      17:00
    • 15:00

      Sidsjö-Böle IF F10 gul (hemma) F-10


      17:00
    • 16:00

      Alnö IF F10 Röd (hemma) F-10


      18:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF P10 grön (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Sidsjö-Böle IF P10 vit (borta) P-10


      13:00
    • 11:15

      Njurunda SK 09 Blå (borta) P-09


      13:15
    • 12:30

      Njurunda SK 09 Röd (borta) P-09


      14:30
    • 13:15

      Alnö IF F05 (borta) F-05


      15:15
    • 13:50

      Sundsvalls FF Röd (hemma) P-07


      15:50
    • 14:00

      Söråkers FF (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:30

      Träning P-03/04


      17:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Fotbollsskolan Matfors IF


      19:00
    • 18:00

      Njurunda IK F06 (borta) F-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Selånger FK P05 Röd (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Selånger FK Herr (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 29Ons
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:45
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:45
    • 19:00

      IFK Timrå P04 (hemma) P-03/04


      21:00
    • 19:00

      Kubikenborgs IF 2 (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Kubikenborgs IF 2 (hemma) Utvecklingslaget


      21:00
  • 30Tor
    • 00:00

      Sundsvalls FF P08 2 (hemma) P-08


      02:00
    • 00:00

      Alnö IF P08 1 (hemma) P-08


      02:00
    • 09:00

      Sundsvalls DFF Plus (borta) F-07


      11:00
    • 10:00

      Stöde IF (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      IFK Timrå P09 Vit (borta) P-09


      12:00
    • 11:15

      Kungsnäs FC (hemma) P-09


      13:15
    • 12:00

      Selånger FK P04 Blå (borta) P-02


      14:00
    • 12:30

      Alnö IF F09 Vit (borta) F-09


      14:30
    • 15:00

      Kyrkjobb:Fika servering vid Cruising. A-lag Damer


      18:00
    • 15:10

      GIF Sundsvall P08 blå, (borta) P-07


      17:10
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Njurunda IK 05 (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning med distriktslagstränarna F-05


      18:30