Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariebo IK

Följ

Mariebo IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mariebo IK
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 09:00

      Habo IF vit (hemma) P-08


      11:00
    • 09:00

      Vätterhem Cup P-09


      13:00
    • 10:00

      Ekhagens IF (hemma) F08/09


      12:00
    • 10:30

      Tabergs SK (hemma) F-07


      12:00
    • 15:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 16:45

      Bredaryd Lanna IK (hemma) F-05


      18:45
  • 2Sön
    • 10:00

      IK Tord (borta) P-07


      12:00
    • 12:30

      Tenhults IF svart (borta) P-07


      14:30
    • 13:00

      Månsarps IF (borta) F08/09


      15:00
    • 15:00

      Gränna AIS (borta) F-07


      16:00
    • 15:00

      Lidköpings FK (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 17:00

      Husqvarna FF B (hemma) Dam Div 3


      19:00
    • 18:00

      Ungdomssektionsmöte Ungdomsledare


      19:30
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 19:00

      Norrahammars GIS grön (hemma) P-08


      21:00
    • 19:15

      Bankeryds SK (borta) F-03/04


      21:15
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Jönköpings Södra IF grön (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 12:30

      Mullsjö IF (hemma) F-07


      14:00
    • 12:30

      Egnahems BK orange (hemma) P-07


      14:30
    • 13:00

      Onsala BK (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Barnarps IF (borta) F08/09


      16:00
    • 16:00

      Ljungby IF (borta) F-03/04


      18:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Cup i Ölmstad F-10


      14:00
    • 10:00

      ÖIS Fotbollens dag P-12


      14:00
    • 10:30

      Norrahammars IK (borta) Dam Div 3


      12:30
    • 11:00

      Mullsjö IF (borta) F-05


      13:00
    • 12:00

      Waggeryds IK (borta) F-07


      13:00
    • 15:00

      Hovslätts IK (hemma) F08/09


      17:00
    • 15:00

      IK Vista (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Tranås FF/Gripenbergs BK (hemma) F-03/04


      18:00
    • 17:30

      Bankeryds SK svart (hemma) P-07


      19:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 16:55

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11/F12


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      MIK P07 Uppdrag P-07


      21:00
    • 18:20

      Bollflickor MIK-Kalmar F-07


      21:00
    • 18:30

      Träning Dam Div 3


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      IFK Kalmar (hemma) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Cupmatch damerna F-03/04


      21:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 10:30

      Tranås FF (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Habo IF blå (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Ölmstad/Vista (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Bottnaryds IF (borta) P-08


      13:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Tenhults IF vit (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Tabergs SK (borta) F08/09


      13:00
    • 11:00

      Ekhagens IF (borta) F-07


      12:00
    • 12:00

      Assyriska/Öxnehaga (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Tenhults IF svart (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Habo IF (hemma) F-05


      16:00
    • 15:00

      Vetlanda FF/Bäckseda IF (borta) F-03/04


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
    • Heldag

      Träning F-06

    • 16:15

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Poolspel mot IF Hallby F-11/F12


      19:00
    • 18:00

      MIK P07 Uppdrag P-07


      21:00
    • 18:00

      MIK - Linköping F08/09


      21:00
    • 18:20

      Bollflicka MIK-Linköping F-07


      21:00
    • 19:00

      Linköpings FC (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 20Tor
    • 16:55

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam Div 3


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:00
    • 17:30

      Målvaktsträning P-07


      18:30
      Jordbrovallen (J-södra)
      Anteckning: Mattias skjutsar.
  • 22Lör
    • 09:00

      IK Vista (hemma) F08/09


      11:00
    • 09:00

      Egnahems BK svart (hemma) P-08


      11:00
    • 09:00

      Tordcupen 2018 P-12


      12:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 10:30

      Norrahammars GIS vit (hemma) P-08


      12:30
    • 12:30

      Lekeryd-Svarttorps SK (hemma) F-07


      14:00
    • 12:30

      Jönköpings Södra IF (hemma) P-07


      14:30
    • 12:45

      Tord Cupen P-11


      17:15
    • 15:00

      Sjömarkens IF (borta) A-lag Damer


      17:00
  • 23Sön
    • 12:00

      Husqvarna FF blå (borta) P-08


      14:00
    • 14:00

      Skillingaryds IS (hemma) F-05


      16:00
    • 14:00

      Vetlanda/Bäckseda (borta) F-07


      15:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Holsby SK 9-m (hemma) F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Gnosjö IF (borta) Dam Div 3


      19:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Hovslätts IK (hemma) F-06


      20:00
  • 27Tor
    • 16:55

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Norrahammars IK (hemma) P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam Div 3


      19:30
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 10:30

      Hovslätts IK (hemma) F-07


      12:00
    • 14:00

      Bankeryds SK vit (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Vimmerby IF (borta) A-lag Damer


      16:00
  • 30Sön