Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariebo IK

Följ

Mariebo IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Mariebo IK
Välj lag

Juni 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
  • 2Fre
  • 3Lör
    • Heldag

      Eco Cup P-10

    • 08:30

      EkoCup F08/09


      19:00
    • 09:20

      Ekocup P-09


      14:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:15
    • 11:00

      Norrahammars GIS (borta) F-06


      13:00
    • 12:00

      EkoCup P-08


      19:00
  • 4Sön
    • 14:00

      Husqvarna FF vit (hemma) P-07


      16:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
  • 5Mån
    v.23
  • 6Tis
    • 10:00

      Träning F-02


      14:30
    • 10:00

      Mariebodagen F-11/F12


      14:00
    • 10:00

      Mariebodagen P-07


      14:00
    • 10:00

      Mariebodagen F-07


      14:00
    • 10:00

      Poolspel på Mariebodagen P-09


      13:00
    • 12:30

      Poolspel MIK-dagen F-10


      14:00
    • 14:30

      Bollflickor F-06


      17:00
    • 15:00

      Bergdalens IK (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Internmatch på vallen. F08/09


      16:45
    • 17:00

      Husqvarna FF B (hemma) Dam Div 3


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      IF Hallby FK (borta) F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Anderstorps IF 9-m (borta) F-03/04


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 19:00

      Träning F-02


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:00

      Träning P-09


      11:15
    • 11:00

      Mullsjö IF (hemma) F-07


      12:00
    • 14:00

      Ekhagens IF (hemma) F-07


      15:00
    • 14:15

      Qviding FIF (borta) A-lag Damer


      16:15
  • 11Sön
    • 12:30

      Jönköpings Södra IF (hemma) F-06


      14:30
    • 14:00

      Qviding FIF (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 16:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F-03/04


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 18:30

      Norrahammars IK (borta) Dam Div 3


      20:30
  • 12Mån
    v.24
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 19:00

      Träning F-02


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 19:00

      Träning F-02


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 08:30

      Kabecupen F-10


      12:00
    • 09:30

      Träning Dam Div 3


      11:00
    • 09:45

      Poolspel mot Hovslätt P-10


      12:00
    • 15:00

      Nittorps IK (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 18Sön
    • 11:00

      Tranås FF röd (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      IF Hallby FK (borta) F-07


      12:00
    • 14:00

      Bankeryds SK (borta) F-03/04


      16:00
    • 16:00

      IF Hallby FK vit (hemma) P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 17:00

      Tranås FF/Torpa AIS B (hemma) Dam Div 3


      19:00
  • 19Mån
    v.25
    • 09:00

      Träning F-05


      14:00
    • 09:00

      Träning F-06


      14:00
    • 09:00

      Träning F08/09


      14:00
    • 09:00

      Träning P-10


      14:00
    • 09:00

      Fotbollsskolan F-07


      14:00
    • 09:00

      Fotbollsskolan dag 1 P-07


      14:00
    • 09:00

      Träning P-09


      14:00
    • 09:00

      Fotbollsskola P-08


      14:00
    • 18:00

      Träning Dam Div 3


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-02


      19:30
      Mariebovallen
    • 18:30

      Mullsjö IF (borta) F-05


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      IFK Värnamo (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 20Tis
    • 09:00

      Fotbollsskolan F-03/04


      14:00
    • 09:00

      Träning F-05


      14:00
    • 09:00

      Träning F08/09


      14:00
    • 09:00

      Träning F-06


      14:00
    • 09:00

      Träning P-10


      14:00
    • 09:00

      Fotbollsskola P-08


      14:00
    • 09:00

      Träning P-09


      14:00
    • 09:00

      Fotbollsskolan dag 2 P-07


      14:00
    • 09:00

      Fotbollsskolan F-07


      14:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam Div 3


      20:30
    • 19:00

      Träning F-02


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 21Ons
    • 09:00

      Träning F-05


      14:00
    • 09:00

      Träning F-06


      14:00
    • 09:00

      Träning F08/09


      14:00
    • 09:00

      Träning P-10


      14:00
    • 09:00

      Fotbollsskolan F-07


      14:00
    • 09:00

      Fotbollsskolan dag 3 P-07


      14:00
    • 09:00

      Träning P-09


      14:00
    • 09:00

      Fotbollsskola P-08


      14:00
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Bankeryds SK (hemma) F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 22Tor
    • 09:00

      Fotbollsskolan F-03/04


      14:00
    • 09:00

      Träning F-05


      14:00
    • 09:00

      Träning F08/09


      14:00
    • 09:00

      Träning F-06


      14:00
    • 09:00

      Träning P-10


      14:00
    • 09:00

      Träning P-09


      14:00
    • 09:00

      Fotbollsskola P-08


      14:00
    • 09:00

      Fotbollsskolan dag 4 P-07


      14:00
    • 09:00

      Fotbollsskolan F-07


      14:00
    • 19:00

      Träning Dam Div 3


      20:30
    • 19:00

      Träning F-02


      20:30
    • 19:00

      Vadstena GIF (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 17:00

      IFK Värnamo (borta) F-03/04


      19:00
  • 26Mån
    v.26
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 08:30

      Kalles Kaviar Cup F-03/04


      00:00
    • 15:20

      Hovås Billdal:Blå (hemma) F-03/04


      16:20
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 21:10

      Norrstrands IF (borta) F-03/04


      22:10
  • 29Tor
    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup F-03/04

    • 11:20

      IF Centern (borta) F-03/04


      12:20
    • 15:30

      Kode IF (hemma) F-03/04


      16:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Tabergs SK (borta) F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning F-02


      20:30
    • 19:00

      Forserums IF (borta) Dam Div 3


      21:00
  • 30Fre