Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lysekils AIK

Följ

Lysekils AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lysekils AIK
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 00:00

      Ödsmåls IK (borta) F-05/06


      02:00
    • Heldag

      Ed sommarcup P-07

    • 10:30

      Rosseröds IK (borta) P-05


      12:30
    • 12:00

      Stenungsunds IF röd (hemma) P-06


      14:00
    • 13:30

      Zonläger F-05/06


      15:30
    • 16:00

      Träning F09-10


      17:30
    • 17:00

      Munkedals IF P09 (borta) P-09/10


      19:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Melleruds IF (hemma) P15


      21:00
    • 19:00

      Hamburgsunds IF F05-06 (borta) F-05/06


      21:00
  • 6Tor
    • 10:00

      Skärhamns IK (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Träning P15


      12:30
    • 11:00

      Träning P-05


      12:30
    • 11:30

      Träning P-08


      18:00
    • 15:00

      Munkedals IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 00:00

      Sammandrag hos Skee IF (hemma) P-09/10


      00:00
    • 09:00

      Sammandrag F09-10


      15:00
    • 10:00

      Sammandrag P-11/12


      14:00
    • 16:00

      Vallens IF (hemma) F-05/06


      18:00
  • 9Sön
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:00

      Tanums IF (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Match F-07/08


      13:00
    • 15:00

      Rönnängs FF 09-10 (hemma) P-09/10


      17:00
    • 17:00

      Munkedals IF (borta) P15


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning F-12


      17:45
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 12Ons
    • 16:00

      LAIK P08 (hemma) P-08


      21:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
      Lilla Gullmarsvallen Lysekil
    • 17:30

      Träning F09-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 11:00

      Munkedals IF (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      IK Oddevold (hemma) P-05


      15:00
    • 15:00

      Herrestads AIF P09 Vit (borta) P-09/10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07/08


      17:30
    • 16:00

      Träning F09-10


      17:30
    • 19:00

      Torp GOIF (borta) F-05/06


      21:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning F-12


      17:45
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 19:00

      Tanums IF (hemma) P15


      21:00
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Skärhamns IK (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Stala IF (borta) A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      LAIK P08 (hemma) P-08


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 12:00

      Hedekas IF PF11 (hemma) P-09/10


      14:00
    • 16:00

      Träning F-07/08


      17:30
  • 24Mån
    v.26
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Intervaller P-06


      19:00
    • 19:00

      Åsebro IF (hemma) P15


      21:00
    • 19:00

      LAIK P08 (hemma) P-08


      21:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:30
    • 18:30

      IFK Valla 04/05 (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-05/06


      21:00
    • 19:00

      IK Svane (borta) A-lag Herrar


      20:00
  • 27Tor
    • 16:00

      Match mot Torp P-08


      20:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-12


      17:45
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 19:00

      Groheds IF / Ljungskile SK Blå, P07 (hemma) P-07


      21:00
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön