Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lysekils AIK

Följ

Lysekils AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lysekils AIK
Välj lag

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 11:00

      Herrestads AIF 05 (borta) P-05


      13:00
    • 14:00

      Herrestads AIF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 16:00

      LAIK P08 (hemma) P-08


      18:00
    • 16:30

      Melleruds IF (borta) P15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 11:00

      Munkedals IF 05 (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Grebbestads IF F0406 (hemma) F-05/06


      14:00
    • 13:00

      IFK Uddevalla 07 Blå (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Match F-07/08


      14:00
    • 15:00

      IFK Strömstad 09 Blå (borta) P-09/10


      17:00
    • 15:00

      Svarteborg FC (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Träning F09-10


      17:30
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning F-12


      17:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Munkedals IF (hemma) P15


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      LAIK P08 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag hos Stångenäs (hemma) P-09/10


      14:00
    • 10:00

      SAMMANDRAG P-11/12


      14:00
    • 11:00

      Match F-07/08


      13:00
    • 12:00

      IFK Strömstad (hemma) F-05/06


      14:00
  • 12Sön
    • 00:00

      IFK Lane (borta) A-lag Herrar


      01:00
    • 10:00

      Sammandrag F09-10


      15:00
    • 11:00

      Bingolottoförsäljning P-05


      16:00
    • 11:00

      Sotenäs U (borta) P-06


      13:00
    • 12:30

      Zonläger F-05/06


      14:30
    • 13:00

      Hamburgsund/Grebbestad (hemma) P-05


      15:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning F-12


      17:45
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      LAIK P08 (hemma) P-08


      21:05
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
      Gullmarsvallen
    • 19:00

      Tanums IF (borta) P15


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 12:00

      Bollkalle P-08


      15:00
    • 13:00

      IFK Valla (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 16:00

      Rönnängs FF 07 (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Match F-07/08


      17:00
  • 19Sön
    • 11:00

      IFK Uddevalla 06 (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Bingolotter P-06


      16:00
    • 13:00

      Fjällbacka IK (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 15:00

      Grebbestads IF FP09 (borta) P-09/10


      17:00
    • 16:00

      Träning F09-10


      17:30
    • 16:00

      Träning F-07/08


      17:30
    • 16:30

      Åsebro IF (hemma) P15


      18:30
    • 16:30

      Hamburgsunds IF F05-06 (borta) F-05/06


      18:30
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning F-12


      17:45
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 12:00

      Stenungsunds IF (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      Vallens IF (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Bengtsfors IF (borta) A-lag Herrar


      14:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Sammandrag hos Vallens IF (hemma) P-09/10


      15:00
    • 10:00

      Sammandrag F09-10


      15:00
    • 11:00

      Sammandrag P-11/12


      15:00
    • 12:00

      Groheds IF /LSK Svart (hemma) P-09/10


      14:00
    • 12:00

      Groheds IF-LSK (hemma) F-05/06


      14:00
    • 13:00

      IFK Strömstad (borta) P15


      15:00
    • 16:00

      Träning F09-10


      17:30
    • 17:00

      Myckleby IK/Orust FC (borta) P-06


      19:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning F-12


      17:45
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 17:30

      Träning F09-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      match borta Grebbestad P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Hamburgsunds IF (hemma) A-lag Herrar


      20:00
  • 30Tor
    • 10:00

      Torp GOIF P-07 (hemma) P-07


      12:00
    • 13:00

      Håfreströms IF (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 13:00

      Bollkalle till A-lag P-09/10


      15:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 31Fre
    • 18:30

      Landskamp Sverige-Sydkorea F09-10


      20:30
    • 18:45

      Damlandskamp F-07/08


      20:45