Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lödde Vikings HK

Följ

Lödde Vikings HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 00:00

      Handbollshelg med F07 P-07


      19:00
    • 09:00

      All in One - Träningscup P-04/05


      17:00
    • 10:00

      Match med P03 P-04/05


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot HK Ankaret PA


      11:30
    • 11:45

      Träningsmatch mot HK Ankaret PA


      13:30
    • 13:30

      Träningsmatch mot HK Malmö PA


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatcher mot Ankaret FA (19/20)


      17:30
    • 18:00

      Träningsläger F-07


      19:00
  • 2Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning P-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:20
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 20:00

      Träning FA (19/20)


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 3Tis
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:20

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning FA (19/20)


      21:30
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:30
    • 16:00

      Träning P-04/05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Preseason Cup Eslöv F-06


      21:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 10:00

      Träningsmatch mot Lugi PA


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch F-07


      12:30
    • 12:00

      Träningsmatch mot OV Helsingborg PA


      13:30
    • 13:30

      Träningsmatcher mot LUGI FA (19/20)


      16:00
  • 9Mån
    v.37
    • 07:00

      Pre Season Dag 3 F-06


      15:00
    • 16:30

      Träning P-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:20
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 20:00

      Träning FA (19/20)


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 10Tis
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:20

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning FA (19/20)


      21:30
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 14:00

      GÖTEBORG CUP F-05


      00:00
    • 14:00

      GÖTEBORG CUP FA (19/20)


      00:00
    • 15:00

      Träningsturnering P-04/05


      00:00
    • 16:00

      Träning P-04/05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 14Lör
    • Heldag

      GÖTEBORG CUP F-05

    • Heldag

      GÖTEBORG CUP FA (19/20)

    • Heldag

      Träningsturnering P-04/05

    • Heldag

      VIKINGASPELEN, CUP! F-10

    • 09:00

      Vikingaspelen P-11


      16:00
    • 09:00

      Vikingaspelen F08 F-08


      16:00
    • 09:00

      Träning P-12


      15:00
    • 09:20

      Vikingaspelen P-09


      17:30
    • 09:30

      Träning Bollförskola


      10:30
    • 15:00

      Träningsmatcher mot Ankaret P-06


      17:00
  • 15Sön
    • 00:00

      GÖTEBORG CUP F-05


      22:00
    • Heldag

      GÖTEBORG CUP FA (19/20)

    • 00:00

      Träningsturnering P-04/05


      19:00
    • Heldag

      Vikingaspelen F-11

    • Heldag

      Vikingaspelen F-09

    • 09:00

      Träning P-10


      16:00
    • 11:00

      Vikingaspelen 2019 P-08


      17:30
  • 16Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning P-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:20
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 20:00

      Träning FA (19/20)


      21:30
    • 20:45

      Svedala HK (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 17Tis
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:20

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning FA (19/20)


      21:30
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:30
    • 16:00

      Träning P-04/05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Lugi HF P16 2 (hemma) PA


      19:45
    • 17:45

      OV Helsingborg HK 1 (hemma) FA (19/20)


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:30

      HK Malmö röd (hemma) FA (19/20)


      20:30
    • 19:30

      HK Malmö svart (hemma) PA


      21:30
  • 21Lör
    • Heldag

      VIKINGASPELEN F-05

    • Heldag

      USM steg 1 P18 PA

    • Heldag

      Vikingaspelen F-07

    • Heldag

      Vikingaspelan F07 F-08

    • 09:00

      Vikingaspelen P-06


      19:00
    • 09:30

      Träning Bollförskola


      10:30
    • 17:00

      Torslanda HK (borta) PA


      19:00
    • 20:00

      HK Country (hemma) PA


      22:00
  • 22Sön
    • Heldag

      USM steg 1 P18 PA

    • Heldag

      Vikingaspelen P-04/05

    • Heldag

      Vikinga spelen F-06

    • 08:00

      Vikingaspelen 2019 P-07


      18:00
    • 10:30

      Kungälvs HK (borta) PA


      12:30
    • 13:30

      HK Ankaret (borta) PA


      15:30
  • 23Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning P-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:20
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 20:00

      Träning FA (19/20)


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 24Tis
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:20

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning FA (19/20)


      21:30
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:30
    • 16:00

      Träning P-04/05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 28Lör
    • 00:00

      Vakant plats (hemma) P-04/05


      02:00
    • 09:00

      Lugi HF F12 1 (hemma) F-08


      11:00
    • 09:30

      Träning Bollförskola


      10:30
    • 10:30

      Ystads IF HF P13 Vit (hemma) P-06


      12:30
    • 10:45

      Trelleborg HBK Ungdom (borta) P-04/05


      12:45
    • 12:00

      IK Lågan F14 2 (hemma) F-06


      14:00
    • 12:00

      IK Lågan F14 2 (hemma) F-05


      14:00
    • 12:45

      Trelleborg HBK Ungdom (borta) FA (19/20)


      13:45
    • 13:00

      Anderstorps SK P16 (hemma) PA


      15:00
    • 13:30

      Trelleborg HBK Ungdom (hemma) F-08


      15:30
    • 13:30

      LVHK-Trelleborg F-07


      14:30
    • 16:00

      Lugi HF F14 1 (borta) F-05


      18:00
    • 17:30

      Vinslövs HK (hemma) PA


      19:30
    • 17:30

      HJÄLPA TILL PÅ OKTOBERFESTEN FA (19/20)


      00:00
  • 29Sön
    • 00:00

      HJÄLPA TILL PÅ OKTOBERFESTEN FA (19/20)


      00:30
    • 00:00

      Vakant plats (borta) P-04/05


      02:00
    • 10:00

      H43 Lund HF 1 (hemma) F-06


      12:00
    • 11:00

      IFK Malmö HF F14/F2005 (borta) F-05


      13:00
    • 11:30

      IF Kristianstad 1 (hemma) PA


      13:30
    • 11:40

      IFK Kristianstad Svart (hemma) F-06


      13:40
    • 12:30

      IF Kristianstad (borta) FA (19/20)


      13:30
    • 15:10

      Staffanstorps HK F12 Röd (borta) F-07


      17:10
    • 15:45

      HK Ankaret P14 (-05) (borta) P-04/05


      17:45
    • 16:00

      KFUM Trollhättan USM P16 (hemma) PA


      18:00
    • 17:30

      H43 Lund HF 1 (borta) PA


      19:30
  • 30Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning P-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:20
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 19:00

      Styrelsemöte Styrelsen


      21:00
    • 20:00

      Träning FA (19/20)


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00