Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lödde Vikings HK

Följ

Lödde Vikings HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:20

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning FA


      21:30
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning FA


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 00:00

      Lödde Vikings HK Blå (hemma) F-10


      02:00
    • 15:00

      Träning F-05


      16:30
    • 16:00

      Träning P-04/05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Lugi HF F12 2 (hemma) F-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      HK Ankaret P13 (-06) (hemma) P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:15

      Karlshamns HF (hemma) P-04/05


      20:15
  • 5Lör
    • 09:00

      Seriespel F-10


      13:00
    • 09:00

      H43 Lund HF 1 (hemma) F-10


      11:00
    • 09:30

      Träning Bollförskola


      10:30
    • 10:30

      Lugi HF F9 4 (borta) F-10


      12:30
    • 10:45

      LVHK P9 svart (hemma) P-10


      16:00
    • 11:30

      H43 Lund HF 1 (borta) F-10


      13:30
    • 11:45

      HK Svalöv (hemma) P-10


      13:45
    • 12:00

      Kävlinge HK 2 (hemma) F-10


      14:00
    • 12:00

      Bjärnums HK P13 (borta) P-06


      14:00
    • 12:15

      Lugi HF F10 1 (hemma) F-09


      15:30
    • 12:30

      IFK Malmö HF F11/F2008 Vit (hemma) F-08


      16:00
    • 12:45

      Höörs HK H 65 2 (hemma) P-10


      14:45
    • 13:00

      Kävlinge HK 2 (borta) F-10


      15:00
    • 13:15

      Kävlinge HK (hemma) P-10


      15:15
    • 13:30

      IFK Ystad HK (borta) F-06


      15:30
    • 13:45

      Kävlinge HK (borta) F-06


      15:45
    • 13:45

      Kävlinge HK (borta) F-05


      14:45
    • 13:45

      OV Helsingborg HK (borta) P-10


      15:45
    • 14:00

      IK Lågan P12 (hemma) P-07


      16:00
    • 14:20

      Kävlinge HK 2 (hemma) P-10


      16:20
    • 15:00

      USM FA


      00:00
    • 15:15

      IK Sund P03-04 (borta) PA


      17:15
    • 15:15

      Match P03 P-04/05


      16:15
    • 15:15

      Ystads IF HF P14 Grön (hemma) P-04/05


      16:15
    • 15:25

      IFK Malmö HF P10 2 Vit (borta) P-10


      17:25
    • 15:45

      IK Lågan F12 (borta) F-08


      16:45
    • 15:45

      Match F-07


      16:45
    • 16:30

      H43 Lund HF 2 (hemma) P-04/05


      17:30
    • 16:55

      HK Ankaret F13 (-06) (borta) F-06


      18:55
  • 6Sön
    • 00:00

      USM FA


      17:30
    • 09:00

      HS Sierra (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Kävlinge HK 2 (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      LVHK P11 1 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Ystads IF HF P11 Vit (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      HK Ankaret F11 (-08) 1 (borta) F-08


      16:30
    • 12:00

      IFK Kristianstad Orange (hemma) P-08


      14:00
    • 12:30

      Eslövs IK (hemma) F-05


      13:30
    • 12:45

      H43 Lund HF 1 (hemma) F-05


      13:45
    • 13:30

      Kävlinge HK (borta) P-07


      15:30
    • 15:00

      H43 Lund HF 1 (borta) P-09


      17:00
    • 16:00

      Kävlinge HK (hemma) P-09


      18:00
    • 16:30

      IFK Malmö HF Damer (borta) A-lag Damer


      18:30
    • 16:30

      H43 Lund HF 2 (borta) P-04/05


      17:30
    • 18:15

      H43 Lund HF 2 (hemma) A-lag Herrar


      20:15
  • 7Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning P-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:20
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 20:00

      Träning FA


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 8Tis
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:20

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning FA


      21:30
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning FA


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:30
    • 16:00

      Träning P-04/05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:45

      Staffanstorps HK F16 A (hemma) FA


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:15

      HK Ankaret F16 (hemma) FA


      20:15
  • 12Lör
    • 09:00

      Lugi HF F12 3 (hemma) F-08


      10:00
    • 09:00

      Match F-07


      10:00
    • 09:00

      USM P14 P-04/05


      00:00
    • 09:30

      Träning Bollförskola


      10:30
    • 10:20

      HK Ankaret F12 (-07) 1 (hemma) F-08


      12:20
    • 11:40

      Lugi HF P12 1 (hemma) P-07


      13:40
    • 13:00

      LVHK F14 2 (hemma) F-06


      15:00
    • 13:00

      LVHK F14 2 (hemma) F-05


      14:00
    • 14:00

      Ystads IF HF Vit (borta) F-07


      16:00
    • 14:40

      Staffanstorps HK F13 (hemma) F-06


      16:40
    • 16:00

      Ystads IF HF P12 Blå (borta) P-07


      18:00
    • 16:20

      Åhus Handboll F14 (hemma) F-06


      18:20
    • 16:20

      Åhus Handboll F14 (hemma) F-05


      17:20
    • 17:15

      HK Aranäs vit (borta) P-04/05


      19:15
  • 13Sön
    • 00:00

      USM P14 P-04/05


      19:00
    • 08:00

      Match F-11


      13:00
    • 09:00

      KFUM Lundagård (hemma) P-11


      11:00
    • 09:00

      Matchdag för P8 P-11


      12:30
    • 09:15

      IFK Malmö HF F8/F2011 Vil (borta) F-11


      11:15
    • 09:30

      Ljunghusens HK 2 P8 (hemma) P-11


      11:30
    • 09:45

      IFK Malmö HF F8/F2011 Gul (borta) F-11


      11:45
    • 10:00

      IFK Malmö HF P8/P2011 Vit (hemma) P-11


      12:00
    • 10:15

      Kävlinge HK (borta) F-11


      12:15
    • 10:30

      HK Malmö svart (borta) P-11


      12:30
    • 10:30

      Höörs HK H 65 2 (hemma) P-10


      12:30
    • 10:30

      Höörs HK H 65 P10 (borta) P-10


      12:30
    • 10:45

      Ljunghusens HK 2 F8 (hemma) F-11


      12:45
    • 11:00

      H43 Lund HF 4 (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      IK Baltichov (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:00

      Eslövs IK (borta) F-05


      12:00
    • 11:30

      HK Svalöv (borta) P-10


      13:30
    • 11:30

      IK Sund P10 2 (hemma) P-10


      13:30
    • 11:45

      LVHK F8 röd (hemma) F-11


      13:45
    • 12:00

      Eslövs HF P9 Grön (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      IK Sund P10 1 (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      HK Burlöv (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      Eslövs HF P16 Grön (hemma) PA


      15:00
    • 14:45

      GF Kroppskultur (borta) P-04/05


      16:45
    • 15:40

      Karlskrona Handboll (hemma) PA


      17:40
    • 17:30

      Botulfsplatsens BK (hemma) A-lag Damer


      19:30
  • 14Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning P-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:20
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 20:00

      Träning FA


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 15Tis
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:20

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning FA


      21:30
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning FA


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:30
    • 16:00

      Träning P-04/05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 19Lör
    • 09:00

      OV Helsingborg HK 1 (hemma) P-10


      11:00
    • 09:00

      Staffanstorp HK 10 (hemma) F-09


      11:10
    • 09:30

      Träning Bollförskola


      10:30
    • 10:15

      H43 Lund HF 1 (borta) P-10


      12:15
    • 12:15

      IK Sund P06 1 (borta) P-06


      14:15
    • 13:25

      Match F-07


      14:25
    • 13:25

      Staffanstorps HK F12 Blå (borta) F-08


      15:25
    • 14:15

      USM STEG 1 F-05


      00:00
    • 14:30

      H43 Lund HF 2 (hemma) F-10


      16:30
    • 15:00

      LVHK F9 röd (hemma) F-10


      17:00
    • 15:00

      KFUM Lundagård (hemma) F-10


      17:00
    • 15:30

      Lugi HF F9 4 (borta) F-10


      17:30
    • 15:40

      HK Malmö röd (borta) F-08


      16:40
    • 16:30

      Lugi HF F9 2 (borta) F-10


      18:30
    • 17:00

      Ystads IF HF U P19 Vit (borta) PA


      19:00
    • 18:00

      HK Ankaret P16 Vit (borta) PA


      20:00
  • 20Sön
    • 00:00

      USM STEG 1 F-05


      16:00
    • 09:00

      Kiosktjänst P-08


      19:00
    • 09:20

      Lugi HF P14 1 (borta) P-04/05


      10:20
    • 10:00

      Åhus Handboll P11 - 1 (borta) P-08


      13:30
    • 10:30

      Halmstad HF 1 (borta) FA


      11:30
    • 10:30

      IF Kristianstad Orange (borta) P-04/05


      11:30
    • 11:00

      Eslöv IK (borta) F-09


      12:30
    • 12:10

      Kävlinge HK (hemma) F-08


      16:10
    • 12:15

      P03 Match P-04/05


      13:15
    • 12:15

      IF Kristianstad Svart (borta) PA


      14:15
    • 12:40

      Ljunghusens HK 1 P11 (hemma) P-08


      14:40
    • 13:00

      IK Sund P08 1 (borta) P-08


      15:30
    • 13:30

      Trelleborg HBK Elit (borta) A-lag Damer


      15:30
    • 13:30

      Lugi HF F16 2 (borta) FA


      14:30
    • 14:00

      OV Helsingborg HK 2 (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Ystads IF HF P14 Blå (borta) P-04/05


      15:00
    • 14:00

      Match med P09 P-10


      16:00
    • 14:00

      OV Helsingborg HK (hemma) P-07


      16:00
    • 14:15

      Vinslövs HK (hemma) P-08


      16:15
    • 16:30

      Åhus Handboll - LVHK F-08


      17:30
    • 16:30

      Åhus Handboll F12 - 1 (borta) F-08


      18:30
    • 16:30

      IFK Malmö HF P13/P2006 Vit (hemma) P-06


      18:30
    • 18:00

      Åhus Handboll F13 (borta) F-06


      20:00
    • 18:00

      Tomelilla IF 2 (hemma) A-lag Herrar


      20:00
  • 21Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning P-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:20
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Kostföreläsning Spelare P-04/05


      19:00
    • 18:00

      Kostföreläsning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Kostföreläsning Föräldrar P-04/05


      20:00
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 20:00

      Träning FA


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 22Tis
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:20

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning FA


      21:30
  • 23Ons
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning FA


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 24Tor
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:30
    • 17:00

      Träning P-04/05


      19:00

    • 18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning FA


      20:00
    • 18:45

      Träningsmatch mot -04 Skånelaget PA


      19:30
    • 19:30

      Träningsmatch mot -04 Skånelaget PA


      20:15
  • 25Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:30
    • 16:00

      Träning P-04/05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 26Lör
    • Heldag

      Kristianstad Arena Cup P-06

    • Heldag

      Kristianstad Arena Cup FA

    • 08:00

      Kristianstad Arena Cup P-07


      00:00
    • 08:30

      Kristianstad Arena Cup P-08


      00:00
    • 09:30

      Träning Bollförskola


      10:30
  • 27Sön
    • Heldag

      Kristianstad Arena Cup P-06

    • Heldag

      Kristianstad Arena Cup FA

    • 00:00

      Kristianstad Arena Cup P-07


      17:00
    • 00:00

      Kristianstad Arena Cup P-08


      16:00
    • 16:15

      Halmstad HF (borta) A-lag Damer


      18:15
  • 28Mån
    v.44
    • 16:30

      Träning P-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:20
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 20:00

      Träning FA


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 29Tis
    • 15:45

      Träning P-04/05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:20

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning FA


      21:30
  • 30Ons
    • 10:00

      Höstlovsträning P-08


      15:00
    • 10:00

      Träning P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning F-07


      15:00
    • 10:00

      Träning F-08


      12:00
    • 13:00

      Träning F-08


      15:00
    • 13:00

      Träning P-07


      15:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning FA


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning PA


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 31Tor