Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lidingö SK Handboll

Följ

Lidingö SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Matchanalys F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning Boka klubblokalen


      19:30
  • 2Lör
    • 08:30

      IK Bolton 2 (hemma) FA


      10:30
    • 08:45

      Huddinge HK 2 (borta) F-06


      10:45
    • 09:00

      Matcher P-09


      12:00
    • 09:40

      Skogås HK 2 (hemma) PA


      10:40
    • 10:15

      Uppsala HK (hemma) F-06


      12:15
    • 10:45

      Kungsängens SK 2 (hemma) F-05


      11:45
    • 11:00

      Träning F/P-10


      12:00
    • 11:40

      Uppsala HK (hemma) P-04


      13:40
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:20

      Uppsala HK (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Åkersberga HK (hemma) Damer A


      16:00
    • 14:20

      Westermalms IF HK (hemma) P-07


      16:20
    • 15:30

      Visby IF Gute HK (hemma) PA


      16:30
    • 16:15

      IF Swithiod HK (borta) Herrar A


      18:15
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.6
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
    • 17:15

      Träning FA


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 18:00

      Föräldramöte F08 Handboll Boka klubblokalen


      20:00
    • 18:00

      Föräldramöte i kväll F-08


      19:00
    • 19:00

      Gökstens BK (borta) Damer J


      21:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:25
    • 17:15

      Träning P-09


      18:25
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
  • 9Lör
    • 09:15

      Sollentuna HK (hemma) P-07


      10:15
    • 10:30

      Skuru IK 2 (hemma) P-06


      12:30
    • 11:10

      Åkersberga HK (borta) P-04


      13:10
    • 11:50

      Skånela IF (borta) F-07


      13:50
    • 12:00

      Gustavsbergs IF HK (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 13:30

      AIK (borta) F-07


      15:30
    • 14:00

      Uppsala HK (borta) Damer A


      16:00
    • 16:00

      Brännans HF (borta) Herrar A


      18:00
    • 16:30

      Sollentuna HK (borta) F-04


      18:30
    • 17:40

      Spånga HK 3 (borta) FA


      19:40
    • 17:45

      Match mot Vallentuna F-05


      19:00
    • 18:30

      Huddinge HK 2 (borta) Herrar A


      20:30
  • 10Sön
    • 08:10

      Handbollsfestival F/P-10


      11:30
    • 09:50

      Kungsängens SK (borta) F-05


      11:30
    • 10:45

      Sammandrag Lidingö F-08


      13:30
    • 11:45

      Träning F-07


      12:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:15
    • 13:00

      Sundsvall HK (borta) Herrar A


      15:00
    • 13:10

      Uppsala HK (hemma) P-05


      15:10
    • 13:15

      Träning F-06


      14:30
    • 14:00

      Bollskoj F-04


      16:00
    • 14:00

      AIK 2 (hemma) F-05


      15:15
    • 15:00

      Träning P-04


      17:00
    • 15:00

      Träning Bollskoj F/P 2012


      15:45
    • 16:00

      Träning Handbollsskola F/P-2011


      17:00
    • 17:30

      Kungsängens SK (hemma) FA


      19:30
    • 17:30

      Skuru IK 2 (borta) PA


      18:30
    • 18:45

      BK Sparta (hemma) Damer C


      20:45
    • 19:10

      Hammarby IF HF (borta) FA


      21:10
  • 11Mån
    v.7
    • 16:30

      Träning FA


      18:30
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar A


      22:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Distriktträning gp1 12/2 P-04


      19:30
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:30

      Ledarmöte P04, PA och juniorlag PA


      20:30
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
    • 17:15

      Träning FA


      19:00
    • 17:30

      Distriktträning gp2 13/2 P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 19:00

      knä o fotleder P-04


      20:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:25
    • 17:15

      Träning P-09


      18:25
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:20

      Vassunda IF (borta) P-05


      20:20
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Lidingö SK (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Träning F/P-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 12:00

      Skuru IK 2 (hemma) F-06


      14:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:00

      IF Swithiod HK (borta) PA


      15:00
    • 14:00

      Vallentuna HK (hemma) F-06


      16:00
    • 15:30

      Täby HBK (hemma) Damer A


      17:30
    • 17:10

      Nacka HK (hemma) Herrar A


      19:10
  • 17Sön
    • 09:00

      Matcher P-09


      12:00
    • 09:45

      Skå IK (borta) P-07


      11:45
    • 11:15

      Skånela IF (hemma) P-07


      13:15
    • 12:00

      Tyresö Handboll (hemma) F-05


      13:15
    • 12:30

      Eskilstuna Guif (borta) FA


      14:30
    • 12:30

      Tungelsta IF (borta) Damer C


      14:30
    • 13:00

      Årsta AIK HF (hemma) P-04


      15:00
    • 13:15

      Träning F-06


      14:30
    • 13:20

      Kungsängens SK (borta) F-07


      15:20
    • 13:45

      Skå IK (borta) F-05


      15:45
    • 14:00

      Bollskoj - ledaruppdrag P-05


      15:50
    • 14:10

      Sollentuna HK 2 (hemma) PA


      15:10
    • 14:20

      Uppsala HK (borta) F-07


      16:20
    • 15:00

      Träning Bollskoj F/P 2012


      15:45
    • 15:20

      Sollentuna HK 3 (hemma) FA


      17:20
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning Handbollsskola F/P-2011


      17:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
  • 18Mån
    v.8
    • 16:30

      Träning FA


      18:30
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar A


      22:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Föräldramöte P07 P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning Boka klubblokalen


      21:00
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
    • 17:15

      Träning FA


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 20:15

      Nacka HK (borta) Damer J


      22:15
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:25
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:25
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
  • 23Lör
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 17:15

      Gimonäs Umeå IF (hemma) Herrar A


      19:15
    • 18:00

      Bygma Cup INSTÄLLD P-04


      00:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Bygma Cup INSTÄLLD P-04


      19:00
    • 00:00

      Match F-04


      19:00
    • 08:40

      Sollentuna HK 3 (hemma) F-05


      10:40
    • 09:55

      Sekretariatet F-04


      11:40
    • 10:40

      Åkersberga HK (hemma) F-04


      12:40
    • 11:50

      AIK (hemma) FA


      13:50
    • 12:00

      Träning F-07


      13:00
    • 13:15

      Träning F-06


      14:30
    • 13:20

      Rosa Skrot HK (hemma) Damer C


      15:20
    • 14:00

      Bollstanäs SK (borta) Damer A


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      TRÄNING INSTÄLLD P-04


      19:00
  • 25Mån
    v.9
    • 10:00

      Sportlovshandboll FA


      00:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar A


      22:00
  • 26Tis
    • Heldag

      Sportlovshandboll FA

    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
  • 27Ons
    • Heldag

      Sportlovshandboll FA

    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
  • 28Tor
    • Heldag

      Sportlovshandboll FA

    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:15

      Träning P-09


      18:25
    • 18:00

      Träning Damer A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00