Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Linghems SK

Följ

Linghems SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Gy-truppen


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Mjölby FC/AI (hemma) F17


      20:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:00

      Lindö FF (hemma) F-08


      10:15
    • 10:00

      IFK Norrköping FK (borta) Fotboll P07


      12:00
    • 10:00

      Krokeks IF (hemma) F-07


      12:00
    • 10:45

      Åby Vit (hemma) F-08


      12:00
    • 11:00

      Lotorps IF (hemma) F-05


      13:00
    • 15:00

      Söderköpings IK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Smedby AIS (borta) F-07


      17:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Träning Gy-truppen


      11:00
    • 12:30

      Grebo IK (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      BK Ljungsbro (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 15:00

      BK Ljungsbro (borta) Fotboll P07


      17:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 16:00

      Hjulsbro IK (hemma) P-05


      18:00
    • 16:00

      Vidingsjö MoIF (borta) F-05


      18:00
    • 17:00

      Eneby BK (borta) Damlag


      19:00
    • 17:00

      Tallboda IF (borta) F17


      19:00
    • 18:00

      Åby IF (borta) F-06


      19:30
  • 7Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Teori + föräldramöte P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träningsläger med övernattning P-08


      00:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Lindö FF (hemma) F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Gy-truppen


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Hjulsbro IK (hemma) F-05


      21:00
  • 10Tor
    • 00:00

      Träningsläger med övernattning P-08


      13:00
    • 10:00

      Träning Seniorlag Herrar


      11:30
    • 11:00

      Tallboda IF (borta) F-05


      13:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:15

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning Fotboll P07


      19:00
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 12:00

      Sammandrag P-09


      17:00
    • 14:00

      Tranås/Torpa (hemma) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Linköpings FF (hemma) Fotboll P07


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 16:00

      Kisa BK (borta) P-08


      17:00
    • 17:00

      Valdemarsviks IF (borta) F-05


      19:00
    • 18:00

      Malmens FF (hemma) Seniorlag Herrar


      20:00
  • 14Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Gy-truppen


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Nyköpings BIS (hemma) F17


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Gy-truppen


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Linköping Kenty DFF (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Linköping Kenty DFF (hemma) Damlag


      21:00
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 00:00

      Träningsläger F-08


      17:00
    • 10:00

      Mjölby AI FF (svart) (borta) Fotboll P07


      12:00
    • 11:00

      Smedby AIS (hemma) F-05


      13:00
    • 13:00

      Kimstad GoIF (borta) F-07


      15:00
    • 14:30

      Lindö FF (hemma) F-08


      16:00
    • 14:30

      Hjulsbro IK Vit (borta) F-08


      16:00
    • 15:00

      Rimforsa IF (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 16:00

      Borens IK (borta) F17


      18:00
    • 16:00

      Smedby AIS Svart (hemma) P-05


      18:00
    • 16:30

      Hjulsbro IK (borta) Fotboll P07


      18:30
    • 17:00

      Stjärnorps SK (borta) Seniorlag Herrar


      19:00
  • 21Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 18:00

      Borens IK (borta) F-05


      20:00
    • 18:00

      Hjulsbro IK (hemma) F-07


      20:00
  • 26Lör
    • 09:00

      Malmslätts AIK (hemma) F-08


      10:15
    • 10:00

      Ekängens IF (hemma) F-07


      12:00
    • 10:45

      Hjulsbro IK Vit (hemma) F-08


      12:00
    • 12:00

      Tallboda IF (hemma) Fotboll P07


      14:00
    • 15:00

      Örtomta GoIS (borta) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Lotorps IF (hemma) F-06


      11:30
    • 10:55

      Sammandrag P-09


      16:00
    • 12:00

      Karle IF (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Krokeks IF (hemma) Fotboll P07


      16:00
    • 14:00

      Smedby AIS (hemma) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Eneby BK (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 16:00

      Linköping Kenty DFF (borta) F17


      18:00
    • 18:00

      Grebo IK C (hemma) Seniorlag Herrar


      20:00
  • 28Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Söderköpings IK (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Stegeborgs IF (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
  • 31Tor