Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK

Följ

Lillån IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lillån IBK
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 12:00

      Hagfors IBS/Edebäck IBF HJ17 (borta) Akademiherrjunior


      14:00
    • 15:00

      Per-Ols IBF D2 (borta) A-lag Dam


      17:00
    • 15:00

      IBK Sala FK1 (borta) DJ


      17:00
    • 15:30

      Askersunds IBK PK2 (hemma) P05


      17:30
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 19:15

      Träning AkademiJAS


      21:00
    • 19:20

      Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 (hemma) DJ


      21:20
    • 20:00

      Rönnby IBK Ung D2 (B-lag) (hemma) A-lag Dam


      22:00
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:00

      Träning Akademiherrjunior


      18:30
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
    • 17:45

      Träning DJ


      19:00
    • 19:30

      Örebro SK Ung Svart PK5 (hemma) P08


      21:30
  • 7Lör
    • Heldag

      Matcher med bowling P06

    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/12


      11:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 11:30

      Västerås IBS Ung Svart PK3 (borta) P06


      13:30
    • 12:15

      IFK Arboga FK3 (borta) F05-07


      14:15
    • 12:30

      Poolspel Lillån P11


      18:00
    • 13:30

      Hovsta IF PK7 (borta) P09/10


      14:30
    • 13:30

      IBK Köping PK1 (hemma) P04


      15:30
    • 14:00

      Skoghalls IBK Utveckling (hemma) A-lag Dam


      16:00
    • 16:00

      Ekeby IF Svart FK5 (borta) F08/09


      18:00
    • 17:00

      WSK Lindesberg H2 (borta) AkademiDiv2


      19:00
    • 17:00

      IBK Hallsta PK3 ÖLIBF (borta) P06


      19:00
  • 8Sön
    • 12:00

      Gropens IF H3 (borta) AkademiDiv3


      14:00
    • 12:30

      IFK Arboga HJ17 (borta) Akademiherrjunior


      14:30
    • 15:45

      IBK Köping Ung DJ (hemma) DJ


      17:45
    • 16:00

      Craftstadens IBK Oskarshamn (borta) A-lag Herr


      18:00
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:20

      Träning F08/09


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:30
    • 18:30

      Träning P06


      19:30
    • 19:45

      Träning A-lag Herr


      21:00
    • 20:30

      Träning P04


      21:45
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:00

      Träning Akademiherrjunior


      18:30
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
    • 17:45

      Träning DJ


      19:00
    • 19:30

      Kumla IBK PK3 (hemma) P06


      21:30
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/12


      11:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 12:30

      Knäppmora AIK FK3 (hemma) F05-07


      14:30
    • 14:00

      Rönnby SK / Dingtuna PK3 (hemma) P06


      16:00
    • 15:00

      Kiosk och sekretariat P09/10


      17:00
    • 15:30

      Kumla IBK PK7 (hemma) P09/10


      16:30
    • 17:00

      KFUM Örebro FK5 (hemma) F08/09


      19:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Åstorp/Kvidinge IBS (hemma) A-lag Herr


      02:00
    • 15:00

      Spontaninnebandy P05


      17:00
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 19:15

      Träning AkademiJAS


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:45

      Träning DJ


      19:00
    • 19:20

      Hovsta IF FK5 (borta) F08/09


      21:20
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/12


      11:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 12:30

      Nora IBK PK3 (hemma) P06


      14:30
    • 14:00

      IBK Hallsta FK3 (borta) F05-07


      16:00
    • 14:15

      Träningsmatch P09/10


      15:30
    • 15:30

      Örebro SK Ung PK7 (hemma) P09/10


      16:30
  • 22Sön
    • 12:30

      Örebro SK Ung PK3 (VIBF) (borta) P06


      14:30
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 19:45

      Träning AkademiJAS


      21:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:20

      Träning F08/09


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:30
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
      Lillåhallen
      Samlingsinformation: Ombytta och laddade i Lillåhallen
      Samlingstid: 16:15
    • 17:45

      Träning DJ


      19:00
    • 19:30

      IBK Hallsta PK3 VIBF (hemma) P06


      21:30
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 09:30

      IBK Köping PK3 (borta) P06


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10/12


      11:00
    • 12:30

      VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 (hemma) F05-07


      14:30
    • 12:30

      Ekeby IF PK7 (borta) P09/10


      13:30
    • 15:00

      Avslutning för säsong P12


      17:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:30

      Träning P05


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 19:45

      Träning AkademiJAS


      21:00